Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt a majdnem egy éves...

Eltűnt a majdnem egy éves cicám! (? )

Figyelt kérdés
3 napja nem találom.Mindig az udvaron mászkált,soha nem ment messzire csak esetleg az árokba.Nagyon aggódom :(Még kicsi és nagyon barátságos.Tegnap 2 órát sírtam utána nagyon hiányzik.Tegnap az anyja nagyon nyávogott és idegesnek tűnt.Szerintetek valami baja eshetett? Vagy vissza fog jönni?

2012. ápr. 1. 08:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
keresgélj....lehet hogy nem mer előjönni :) ha fiú nem probléma azok mindig elmennek
2012. ápr. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
lány cica.Soha nem bújik el mindig ott van ahol mi .Amúgy már mindenhol kerestem .Minden kis zugban.:( Szerintetek visszajön? Vagy valami baja esett?
2012. ápr. 1. 08:51
 3/29 anonim ***** válasza:
ivartalanítva van? Ha nem akkor tüzelhet és elcsavaroghat
2012. ápr. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
nekem volt hogy egy hétre is eltűnt, visszajött de hogyha már eltelt egy hét és még mindig nem jött vissza az...gáz kérdezgesd a szomszédokat nem-e látták...
2012. ápr. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
vagy tedd ki a kajáját vagy csörgesd a kajás zacskót (ha zacskóban van) vagy valami hátha meghallja és odajön. vagy csinálj plakátokat és tedd ki mindenhova!!!!
2012. ápr. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
nincs ivartalanítva.De ha nagyobb zajt csapok vagy szólitom a nevén akk régebben mindig előjött.Nagyimék egész nap kint vannak és látnák ha pl jönne enni ha kóborol.De ő lány cica.a szomszédok nem ismernék fel mert arra sok cica és kutya van.az anyukája is nagyon ideges volt tegnap.Kérlek adjatok tanácsot! Szerintetek hol lehet?
2012. ápr. 1. 10:03
 7/29 anonim válasza:
Tüzel, valószínű visszamegy.
2012. ápr. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim válasza:
2012. ápr. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
biztos? nagyon aggódom
2012. ápr. 1. 10:18
 10/29 A kérdező kommentje:
Annyira szeretem.Nem akarok h elmenjen . :'( Tegnap szétsírtam a szememet és reggel iszonyúan fájt.
2012. ápr. 1. 10:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!