Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nőstény szobacicám ivarérett...

Nőstény szobacicám ivarérett lett, és nem eszik, összefügghet a két dolog? Többi lent

Figyelt kérdés

Sajnos az ivartalaníttatással egy szívbetegség miatt még kicsit várnunk kell, de a kandúromat ivartalaníttattam, nehogy besikerüljön egy alom.


Első nap még próbálkoztak, aztán a kandúrnak leesett, hogy itt nem lesz már hancúr, és azóta nem érdekli a nőstény.


A nőstény viszont meg van őrülve, hogy pározhasson, szó szerint zaklatja a kandúrt...


Meddig szokott tartani ez az állapot, ha nem történik megtermékenyítés?


És ami aggaszt:

Már két napja nem eszik, pedig amúgy is fejletlen...

Főrr csirkenyakat meg csirkeszárnyat kap.

Illetve tegnap evett, de iszonyú keveset...:(


Oltásai rendben vannak, nem is tűnik betegnek, nagyon is aktív...



Ideje elkezdenem aggódni, vagy ez így normális?


2012. ápr. 2. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Mivel ivarerett lett minden 2 hetben tuzelni fog meddig meg nem termekenyul.

Szerintem osszefugg a nem eves a tuzelessel,mivel az enyem sem evet.

2012. ápr. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 AmneZia ***** válasza:
100%

Első körben rögvest ezt találtam, korrektnek tűnik:

[link]


Szóval ha már aggódsz, akkor csak a szívbetegség miatt, mert az étvágytalanság a tüzelés velejárója. Mielőbbi javulást és ivartalanítást kívánok a cicusnak!

2012. ápr. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Hát ez nem jó hír...:(


Szegény basszus...

De nincs más hátra, mint előre, a héten megbeszélem a dokimmal, mi legyen, hogy jó legyen...:)


Lehet, már javult annyit a szíve, hogy azzal a speckó altatásos cuccal megműthesse...

2012. ápr. 2. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!