Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ki szerint alattomosak a macskák?

Ki szerint alattomosak a macskák?

Figyelt kérdés
mivel ravaszdik és furák
2012. ápr. 2. 19:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem.

Csak arra hajlandók, amit ők is akarnak.

2012. ápr. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ja nem lehet fegyelmezni öket
2012. ápr. 2. 19:21
 3/13 anonim ***** válasza:
20%
Meg haszontalan is szerintem. Semmire nem jó,olyan mint egy hörcsög(ami sokkal olcsoóbb is) Egy kutya mindig kiáll a gazdájáért és védelmezi stb..( Múltkor beakartak törni és pl a bolognese kutyánk ébreszett fel minket h jön vki stb..)
2012. ápr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nagyon sokkal okosabbak a kutyák ők szerintem okosabbak mint legtöbb ember
2012. ápr. 2. 19:33
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A macskák nem alattomosak, csupán önfejűek.
2012. ápr. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem ravaszak, csak okosabb némelyik, mint egyes ember. A mi macskánk tudja a "nem ugrik", "nem" szavakat és nagyon sok mindent megbeszélünk vele. Igazi családtag. Ja, sziámi....
2012. ápr. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 /Anita_'94/ ***** válasza:
100%
A Földön csak egyetlen lény van, akire rá lehet mondani, hogy alattomos, ez pedig az ember. Az állatok nem kegyetlenkednek pusztán gonoszságból, nincsen bennük rosszindulat. Az emberekben annál inkább...
2012. ápr. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 borcsi02 ***** válasza:
100%

Sajnos könnyen rámondják a macskákra,hogy érdeklények,és sem szeretet,sem hűség vagy kötődés nincs bennük,meg hogy csak a helyhez és nem a gazdihoz ragaszkodnak.Persze,teljesen mások,mint a kutyák,sokkal önállóbbak,járják a maguk útját,mert egyszerűen ilyenek.

De hogy alattomosak és hasonlók,ez abszolút nem igaz,sőt.

Nekem életemben először,lassan egy éve van két sima házi cicám,előtte csak kutyák,és azóta tudom,hogy ugyanannyira tudnak szeretni ők is,ugyanúgy működik náluk,hogy ha szereted és törődsz velük,ezt többszörösen visszaadják.Csak nehezebb felismerni,mert nem annyira egyértelmű a buta embernek,mint a kutyáknál.Sokan azt hiszik,az állatok szeretete abban mutatkozik meg,hogy mennyire alázatosak és engedelmesek,pedig ez hülyeség.A macskák például valahol szerintem még mindig megmaradtak éjjeli "ragadozónak". Egyébként azt gondolom,ezt úgyis csak akkor tudja meg valaki,ha tényleg lesz egyszer macskája.Én is így jöttem rá,pedig előtte én is nagyon elfogult voltam a kutyák irányába:)

2012. ápr. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt mindenki kussoljon, akinek még nem volt macskája :D

Értsd: macskád van=megbízik benned

2012. ápr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nekem volt macskám . Amúgy ki tapasztaltam ezeket és szerintem egy eb sokkal de sokkal meghálálja a szeretetet mint egy macska ez az én véleményem .Nem utálom őket de nem is imádom szóval közte van. azt a macskát szeretem de nem annyira mint a kutyámat a kutyám olyan nekem mint ha a gyerekem lenne .
2012. ápr. 8. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!