Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tehetek? Az anya macskám...

Manocsika kérdése:

Mit tehetek? Az anya macskám teljesen megvadult?

Figyelt kérdés
Négy hetes kölykei vannak akik eddig az apa macska és egy shar-pei kutya társaságában nevelkedtek.Ma bejutott hozzájuk a boxer kutyánk aki eddig el volt választva vehemenciája miatt a többiektől.Azóta az anya macska mindenkire rátámad a többi állatnak szó szerint neki ront ránk is fúj de ettől még hozzá lehet érni.Tehetek valamit hogy újra a régi nyugodt cicát vissza kapjam?
2012. ápr. 2. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
nem. ne enged a többi állatot a közelébe, ha már felnőttek a kicsik, olyan lesz mint volt. most csak a kicsiket védi
2012. ápr. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor bajban vagyok :( nehezen fogom őket elkülöníteni ahhoz hogy a mama cica ki tudjon gond nélkül jönni enni pisilni a többieket el kell tüntetnünk mert elég ha csak a hangjukat meghallja támadásba lendül csak az nem értem eddig miért nem csinálta ezt :(
2012. ápr. 2. 21:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert eddig biztonságban érezte magát, bízott benne,hogy elkülöníted a kutyákat. Most már nem bízik
2012. ápr. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak a boxert mert a Shar-pei nem okozott gondot neki minig jól kijöttek egymással.Eddig ,sajnos.A párjával nem tudom mi a gondja még ma reggel is be engedte a dobozban ahol a kölykökkel volt.A boxer jól elintézte az eddigi idilt nekünk :( Nagyon bízom benne hogy ha a kölykök el mennek új gazdijukhoz a mama cica megnyugszik és nem fogja üldözni tovább a többieket!!!!
2012. ápr. 2. 23:08
 5/7 anonim ***** válasza:
A boxer agresszív természetű, tudja jól a cicád is. El kell mindenképpen különíteni! Ha akkor te is ott voltál, amikor bejutott, már benned sem bízik!
2012. ápr. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kicsik felnevelése után mamacicát ivartalaníttasd és akkor újra a régi lesz. Addig szeparálj, mert a bajt te okoztad.
2012. ápr. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A boxerünk egyáltalán nem agresszív csak kölyök még a vehemenciája ebből adódik nem az agresszívításból és eddig sem bántotta csak most a kölykök miatt pánikólt be a mama cica gondolom én.Nem voltunk egyébként itthon ha itthon lettünk volna ez nem történhetett volna meg.Bennem továbbra is bízik a macskám mindenhova követ mint ahogy eddig tette.Mindig együtt voltak az állataink soha sem bántották egymást !!!! Nem értek azzal egyet hogy erről én tehetnék !!!!!!Azért vettem
2012. ápr. 4. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!