Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám az alom helyett,...

Szabuska17 kérdése:

A cicám az alom helyett, pisilésre a lakás különböző részeit használja. Ezt nem az alom tisztasága, hanem a kedve határozza meg. A speciális leszoktató spray nem vált be. Valakinek van tapasztalata ezen a téren? Szívesen fogadom, mert ez kiakasztó.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 2. 23:04
 1/8 gyuri494 válasza:

Szia találtam egy oldalt remélem segít.

[link]

2012. ápr. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Én nem vagyok ennyire optimista. A macsakfélék ilyenek, ezzel nem lehet csinálni semmit. Csökkenteni a pisálás gyakoriságát lehet, ha előtte lecsapunk az állatra és be, illetve kizárjuk. Ez gyakorlatot igényel. Ha ugyanis az állat mégsem pisált volna össze semmit, akkor a gazdit fogja hibáztatni. Ami még bevált, hogy végig kell húzni az orrát a pisás részen és bezárni valahova és nem adni neki enni.

Ha csak benti van a macska akkor én a mozgáshiányra gyanakszom.

Ha kinti macska, de rendszeresen bejár, akkor ez sajnos ilyen.

2012. ápr. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Esetleg nem lehet, hogy egy nem ivartalanított kandúrról van szó? Mert azok jelölgetnek rendesen.
2012. ápr. 3. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindegyik macska jelölhet. Semmi köze az ivartalanításhoz.
2012. ápr. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Engem hónapokig pisilt le a cicám és ahogy kapott egy barátot abbahagyta :)Nehéz hónapok voltak, a leszoktató szarságok nem váltak be soha.Citrom és ecet amivel kitudod venni a szagot!

Egyébként ha kandúrról van szó és ivaros akkor az a baj.

De aki azt mondta nyomd bele az orrát arra ne hallgass.

2012. ápr. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem jött esetleg új cica, és miatta jelöli a területét (ez esetben lehet nőstényről és kandúrról is szó)?
2012. ápr. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De igen, sajnos más megoldás nincs. Egyébként semmi gondot nem okoz a macskának, csak tudja, hogy nem tehet meg bármit.
2012. ápr. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A válaszokat köszönöm. Kandúr a cica, ivartalanított, bent lakásos és nem érkezett új "tag".
2012. ápr. 4. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!