Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az éjjel elpusztult a macskánk...

Az éjjel elpusztult a macskánk. Mi történhetett vele?

Figyelt kérdés
Olyan hamar történt az egész, egyetlen nap alatt. Tegnap reggel még semmi baja nem volt, ma reggelre pedig vége. A tünetei a következők voltak: hatalmas, kitágult pupillák, szerintem látni sem látott, mert ment neki mindennek. A menése pedig olyan volt, mintha részeg lett volna. Bukdácsolt, botladozott. Én arra gyanakszok, hogy megmérgezték. Valaki esetleg meg tudná mondani, hogy mi baja lehetett?
2012. ápr. 4. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
boncoltathatod, ha tudni akarod
2012. ápr. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A mérgezés belső vérzéssel jár, nagyon fájdalmas, vérzik a szájuk stb, szerintem nálatok nem ez lehetett, de sajnos nem tudom megmondani, hogy mitől halhatott meg... mennyi idős volt?
2012. ápr. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet másfajta mérgezés.

Az enyémnek hasonló tünetei voltak, boncoltattam és vmi tüdőgyulladás szerűje volt, de több napig volt beteg és előtte is sovány volt.

2012. ápr. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Az egyik cicám hasonlóképp pusztulhatott el.

Azért így írom, mert a testét nem találtuk meg, mert elment.

A menése szintén olyan volt, mintha berúgott volna, a nyelve meg tök fehér volt.

Mikor utoljára ölbe vettem, szegény összepisilte magát, holott szobatiszta volt.

A vizelete meg irtó büdös volt, nem olyan macskapisi szagú, hanem rettenetes...

Hogy mi lett vele, sosem derült ki. Én mérgezésre gyanakodtam.



28/n

2012. ápr. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mérgezésre gyanakszom,ilyen hirtelen,hasonló tünetekkel az járhat.
2012. ápr. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fehér száj-mérgezést jelent!
2012. ápr. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
még csak 2 éves volt, és fiú. azért gyanakszok mérgezésre, mert a kertünk végén lakik egy vén nyanya, és a gyerkőceim már többször is mondták, hogy a szomszédjában lakó gyerekek kutyáját is állandóan zavargatta, meg látták amikor patkánymérget tett ki, pedig nála tuti nincs patkány.
2012. ápr. 4. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!