Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A 4éves kinti kandúrcicámat...

A 4éves kinti kandúrcicámat fogom elvinni ivartalanítani. A műtét után azt olvastam idősebb korában történő ivartalanításnál megmarad a jelölés ez igaz? És meg fog változni a műtét után?

Figyelt kérdés
Előtte egy napig koplaltatni kell,be kell csukni hogy ne menjen el utána be kell zárni a kosárba idegen helyre fog kerülni.Nem fog megutálni?
2012. ápr. 4. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
megváltozhat a jelölés.de nem biztos. Nem fog megutálni,nem emlékszik semmire.
2012. ápr. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha reggel viszed, akkor előtte este nem ehet, ha este viszed akkor reggel már nem ehet, érdemes ilyenkor bezárni, hogy máshol se egyen.

Ha haza vitted szintén jobb ha a kosárba marad addig amíg teljesen magához nem tér, de addig se enni se enni nem kaphat! Ha teljesen magához tért nyugodtan elengedheted.

Nem nem fog megutálni! :)

Nálunk mindegyik abba hagyta a jelölgetést, de lehet csak szerencsénk volt.

2012. ápr. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2.válaszoló de ti is idősebb korukban ivartalanítottátok,nem kiscicaként?amúgy köszönöm a válaszokat!
2012. ápr. 5. 11:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen volt olyan amit idősebbként, tudod nekünk van pár befogadott cicánk aki nem kiscicaként került hozzánk. :)
2012. ápr. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
aha értem köszi csak azért is viszem el mert sokkal tovább élhet így,mert nem kap el betegségeket,nem csavarog és többet lesz velem!:)
2012. ápr. 5. 11:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Én erről a hülyeségről még nem hallottam ,de nem is igaz ,nehogy bedőlj ilyeneknek! Mindenre emlékszik . Csak az első pár napban ,nem tud sehova felmászni ,ugrani ,meg egy kicsit szédül ! :) enyyii
2012. ápr. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekünk később eltűnt.
2012. ápr. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!