Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meddig szopik egy kiscica?

Meddig szopik egy kiscica?

Figyelt kérdés
Több helyen is olvastam már, hogy 4 hetes kiscicákat leválasztanak az annyuktól, de azok még nem szopnak? Az én kiscicáim 10 hetesek és még mindig szopnak. Megtartjuk mindet nem azért kérdezem, mert el akarjuk már őket ajándékozni csak érdekel a dolog. :)
2009. jún. 16. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Van hogy szopnak még, de változó, 4-5 hetesen már tudnak enni maguktól is. Az én kiscicáim is most 5 hetesek és már nem is szopnak egyáltalán, nem kell nekik az anyatejcsi a rengeteg kaja után amit én adok nekik:) De például az előtte lévő csapat kiscicám még 5 hónaposan is az anyját rágta, pedig azokat is etettem rendesen xD
2009. jún. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia. Képzeld egyik ismerősőmnél az anya cica első gyerekei még mindig szopnak... pedig már azota a cica megint szült 4 kis tündéri cicát...! Szoval azt ök döntik el meddig! De gondolom azért felnött korukba már csak nem:D:D:D:D:D
2009. jún. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Na most kapaszkodj meg! A szomszédunk 2 éves macskája szopik. A kutyától! Komolyan. Először nem hittem el, de tényleg. :D :D :D
2009. jún. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a kutyánk 1.5éves koráig szoptatta a cicánkat!
2009. jún. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ajjjha! A kutya szoptatja a cicát? :D nahh az én kutyám oda nem engedné a cicákat xD

Egyébként ők is nagyon sokat esznek, de utána mindig elmennek szopni :D

2009. jún. 17. 08:01
 6/7 anonim válasza:
Az én kiscicáim 11 hetesek és kaja után még mindig szopiznik, bár az anyjuknak már kezd elege lenni...
2009. jún. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is van 3kismacskánk és még mindig szopnak pedig lassan fél évesek lesznek. Pedig már vannak kis tesóik is :D mégis az összes kismacska, kicsi nagy szopik...de esznek mellette rendes házi kosztot is meg tápot is kapnak.
2012. aug. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!