Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik macskabútor/kaparófa a...

Melyik macskabútor/kaparófa a legjobb? Mit tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Lakásban élő, herélt kan cicáról van szó.

Olyan fajtát szeretnék, amin az oszlopok egyben kaparófák, de ez az oszlopot nem fedi semmi felülről, kényelmesen ki tud rajta nyújtózni kaparás közben


Gondolok itt erre, szerintem itt egy herélt kan macska (nagyobbra nőnek) nem igazán tud kényelmesen kaparni:


[link]


Lehet rajta odú, pihenőhely és ami fontos, hogy legyen rajta lelógó játék, amit tud pofozni.

Mindezt nagyon maximum 35.000 ft-ért.


Nézegetem folyamatosan az akciókat, újonnan szeretnék venni, nem használtat.


Valakinek ötlete?


Ja és max 150 centi magas legyen.

Tudom, googli a barátom, már sok oldalt megnéztem, külföldit is és mindig találok újat, de hátha itt is linkeltek valami jófélét.



2012. ápr. 6. 10:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Kidobott pénz.. 35ezer, atyaúristen. Felcsapok ilyenekkel üzletelni, sok újgazdag kölyöknek...
2012. ápr. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Egy fadarab betekerve egy madzaggal...
2012. ápr. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Sem kölyök nem vagyok már, sem újgazdag, még csak nem is a szüleimmel élek. Spórolok rá egy ideje és még két hónapig, mert így is lehet..
2012. ápr. 6. 10:28
 4/14 anonim ***** válasza:

Ne így válassz. Nálunk a párom csinált szupi kaparófát a cicának, mert a boltiak elég gyengének tűntek. A cica tojik rá. Kizárólag a szőnyegen és a faliszőnyegen hajlandó karmot élesíteni...

Mindenképp azt javaslom, először vegyél egy kicsi, olcsót, nézd meg, hogy hajlandó-e egyáltalán kaparni rajta a cica. Nem kicsit lennél ideges, ha 35 ezret buknál, mert rá se néz :)

2012. ápr. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Ez is igaz. Te használtál macskamentát, vagy bármit, ami "odaszoktathatja"?. Úgy tervezem, hogy amíg fiatal, nagyon sokat szeretnék vele foglalkozni (nem játéknak tartanám, hanem egy társnak, mint más a kutyát, ennek meg van oka) és ezért reménykedem benne, hogy oda tudnám szoktatni, illetve fel tudom nevelni jó cicának.


Valahol olvastam, nem tudom mennyire igaz, hogy van olyan macska, ami vízszintesen kapar és van olyan, ami függőlegesen és ha más irányú kaparófát veszel neki, mint ahogy ő szeret kaparni, akkor az istenért nem tudod rászokatni. Tapasztaltál ilyet?

2012. ápr. 6. 10:45
 6/14 anonim ***** válasza:

Macskamentával próbálkozott a párom, de semmi. Azt hiszem, egyszerűen megvan a saját elképzelése, és aszerint cselekszik. Ő konkrétan azt szereti, ha közben húzza magát: pl. lefekszik a padlóra, és a mellső mancsaival kaparja a szőnyeget, de mindig egy kicsit előrébb csúszik. Faliszőnyegnél dettó. Gondolom, azért nem jött be neki a kaparófa, mert ott erre nincs lehetősége.

De persze simán lehet, hogy a te cicád másképp van ezzel. Csak azért írtam, hogy először tegyél próbát egy olcsóbbal, hogy egyáltalán elfogadja-e.

2012. ápr. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Vegyél neki tengerifű lábtörlőt.
2012. ápr. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szia,nekünk innen van kaparófánk: [link] 3 év garanciát adnak rá :) Tudom kicsit drága,de nálunk sok cica kaparja több mint 3 éve és semmi baja,pedig ezelött gagyi boltban kaphatónk volt és 3 havonta szakadt le a 40 ezres bútorról a szizál :( Az exkluzív kategória termékei szuperek ugyanis minden levehető és mosható :)
2012. ápr. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
6-os válaszoló: Köszi, kipróbálom egy olcsóbbal, ez tényleg jobb ötlet, mint egyből drágát venni.
2012. ápr. 6. 10:57
 10/14 A kérdező kommentje:
8-as válaszoló: Ennek neki kell feküdnöm :))
2012. ápr. 6. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!