Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A napokban besebesedett a...

A napokban besebesedett a cicám talpa. A szélső karmánál volt a seb, sajnos nyalogatta és begennyesedett mostanra. Mit csináljak vele? Hagyjam így? Meggyógyul? Vagy valamivel esetleg kenegetni?

Figyelt kérdés
Gondoltam arra is, hogy bekötöm, de teljesen felesleges lenne mert már próbáltam régebben és kín-szenvedés volt neki is, meg nekem is! :)

2012. ápr. 6. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Kérdezd meg az állatorvost!
2012. ápr. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Mit csinálnál, ha a gyereked talpa lenne gennyes? Úgyhagynád? Majd meggyógyul? Vagy valamivel esetleg kenegetnéd?
2012. ápr. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ki kell tisztítani a sebet,de ennek egyértelműnek kéne lennie..aztán kenni neki.Ha felhívod az állatorvost elmondja!
2012. ápr. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fertőtlenítő, kötözés, állatorvos. Ilyen sorrendben! ;) Nekem a kutyámnak volt ilyenje.
2012. ápr. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kedves 15.24-es.. nem tudom mit tennék mivel nincs gyerekem! a válaszod köszönöm, semmit nem értem vele! a többieknek is köszönöm, valószínű doki lesz belőle.
2012. ápr. 6. 20:36
 6/7 A kérdező kommentje:
... 2 nap alatt meggyúgyult! :)
2012. ápr. 9. 22:49
 7/7 A kérdező kommentje:
persze magától..!
2012. ápr. 9. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!