Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért hàborodik fel...

Miért hàborodik fel valaki, ha a cica vemhes?

Figyelt kérdés

Töb helyen olvasom,amikor valaki feltesz venhességgel kapcsolaos kérdést,vannak akik odairjàk:azonnal ivartalanitsd!

Na de miért kell ivartalanitani?

Mi az embereket sem heréljük,vagy ivartalanitjuk.

És a vàlaszado honnét tudja,hogy a kérdö nem akar kiscicàkat?


2009. jún. 17. 10:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%
Így is jóval több kutya/macska van a kelleténél. Minek szülessenek még. Én úgy gondolom, hogy aki szereti az állatokat az mindet szereti, nem csak a sajátját. Aki kiscicát/kiskutyát akar simán befogadhat egyet azok közül, akik már megszülettek, nem kell szándékosan még szaporítani őket. Akár ideiglenesen is magához vehet az ilyen ember 1-2 kölyköt, akit szeretgethet addig, amíg az nem talál gazdira (majd akkor megtudja, hogy ez nem is olyan egyszerű feladat). Ezen kívül az ilyen véletlen almok után szoktak jönni az olyan hírdetések, hogy ha nem találnak gazdira, akkor altatás vár rájuk, menhelyre kerülnek stb.
2009. jún. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
22%

"Így is jóval több kuty/macska van a kelleténél, minek szülessenek még"

A TENYÉSZTŐK AKKOR AZONNAL!!!! FEJEZZÉK BE A TENYÉSZTÉST!!!

2009. jún. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Nekem a cicàm vemhes.

És igenis vannak jelentkezök a utodokra.

Nem szàndékosan szaporitottam,ez a természet rendje ,nem???

Azok a kobor cicàk,kutyàk,azért koborolnak,mert a gazdi megsem erölteti magàt keresni uj gazdit.

Ja és persze ha pénzért adna tul rajta persze hogy kevesebb a jelentkezö.

Miért nem ajàndékozza el?

2009. jún. 17. 10:39
 4/23 anonim ***** válasza:
72%
"Mi az embereket sem heréljük,vagy ivartalanitjuk. " -- Ellenben jobb esetben megválogatjuk, kivel fekszünk össze, és védekezünk is. Ha megtanítod ezeket a cicádnak, ott a pont.:)
2009. jún. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
75%
"Nem szàndékosan szaporitottam,ez a természet rendje ,nem??? " -- Újra csak azt mondom, akkor próbáld ki, sose védekezz. És ha egy férfi megkíván (ha nő vagy:D) feküdj is rögtön alá. Lesz 10-20 gyereked, de ez a természet rendje, nem?
2009. jún. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
79%

Másodiknak

Igazad van, rosszul fogalmaztam. Természetesen ezt nem a tenyésztőkre értettem, hanem azokra akik csak szeretnének otthonra kölyköket, mert azok olyan édesek, és majd úgyis lesz gazdájuk.

2009. jún. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
41%
Mert bunkó, primitív "emberek" az ilyenek... Erre nincs más szavam! En azt mondom, majd ha a saját gyerekeiket a falhoz csapdossák szuletésuk után, a macskákkal is megcsinálhatják ezt.. Csak az ember túl soknak képzeli magát, és megengedi magának, hogy más lényeket irtson...
2009. jún. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
52%
10:46 ki beszélt most ilyen hülyeségről?
2009. jún. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
89%

Ma Magyarországon kb. 2 millió otthontalan cica és, többségében felnőtt korúak, akikért nem tolonganak az örökbefogadók. Az otthon születet cicák rontják a gazdira találásuk esélyét, elveszik tőlük az egyetlen esélyüket, pedig amúgy sincs sok.:-(


Olvass bele:

www.netboard.hu/viewtopic.php?topic=18861

2009. jún. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
94%

Azért háborodunk fel, rengeteg macska/kutya van és teljesen felesleges még szaporítani őket. Lehet, hogy te úgy gondolod, hogy lesz helye a macskának, de én állok ott a menhelyen, ahol behozzák a macskákat, mert már nem aranyos, hanem harap, karmol pisil. És csak töredék az amit behoznak, a legtöbbet agyoncsapják, vagy kiteszik.

És mit gondolsz meddig él az a macska, aki évente kétszer ellik? Aki oltatlan, keteletlen?

Az én macskáim 18 és 21 évesek, teljesen egészségesek. A tied nem lesz ilyen idős.

Az állatok nem emberek.

Amióta háziasítottuk őket azóta szabályozzuk a szaporodásukat, a marhákat, birkákat se ma kezdték herélni. Ez a felelősségteljes állattartás, nem ha szaporítunk bele a világba, lesz ami lesz az utódokkal.

2009. jún. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!