Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskánkon mindenhol harapás...

A macskánkon mindenhol harapás/karmolás nyomok vannak, pedig egész nap otthon van - éjszaka járhat ki az utcára?

Figyelt kérdés

Mindkét fülén harapásnyomok vannak és a hátán is van egy karmolt seb. Eszik és iszik rendesen.

Mostanában többet tartjuk szem előtt. Állatorvoshoz még nem vittük, szükséges ez?



2012. ápr. 7. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Éjszaka kijárhat az utcára?
2012. ápr. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy értem vannak más macskák az utcánkban és a kóborok sincsenek kevesen és nem lehet hogy velük szokott összeveszni?
2012. ápr. 8. 09:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha éjszaka kimegy a lakásból és nem ivartalanított kandúr (nem írod a nemét, csak sejtem, hogy az lehet), akkor bizony verekszenek. Megelőzheted, ha ivartalaníttatjátok, mert akkor a többi kandúr nem védi tőle a területét.
2012. ápr. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már kértem a szüleimet őket néhány hónappal ezelőtt, amikor eldurvult a helyzet, de azt mondták, hogy felesleges ivartalanítani. Kandúr, 11 éves lesz idén szeptemberben és a telet is nagyon körülményesen viselte. A nagyszüleim azt mondták, már nincs sok neki hátra, ezért jár el itthonról.
2012. ápr. 9. 15:32
 5/5 lumia800i ***** válasza:
Kérdezd meg tőle.
2013. febr. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!