Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől lehet? Kaparja a kaját...

Vicuska87 kérdése:

Mitől lehet? Kaparja a kaját a cicám.

Figyelt kérdés
Odaadom neki a szárazat, azt gumitalpúból kapja. Odaadom neki a nedveset, azt kerámiából. Leteszem elé, és a tányér mellett elkezd kaparni, és addig kaparja a tányért amíg fel nem borítja. Ma a nedvesest simán felborította. Mi lehet ez?

2012. ápr. 8. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
nem tetszik neki a kaj amit kap
2012. ápr. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Arra gondolsz hogy kikaparja a tálból? Nem ezen dolgozik véletlenül?

Ha igen, ez teljesen normális, macska kiszedi a "közösböl" mielött nekiállna enni, ez egy ösztön náluk.

2012. ápr. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Az Én cicám csak a nedves kajájával csinálja ezt olyan, mintha beakarná temetni.

Szerintem ez olyasmi lehet mint a vadonban a nagymacskák elássák a zsákmányt, hogy a többi ragadozó ne érezze meg a szagát.

A cicám egyedüli cica, Én meg biztos hogy nem eszem meg tőle a kajáját, de gondolom ez ösztönös Náluk :D

2012. ápr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az elsőnek: Royal Canint kap, ezt kapja mióta megszületett, és schesirt!


Akkor megnyugodtam, hogy nem vagyok egyedül, és ténleg olyan mintha el akarná ásni.

2012. ápr. 8. 20:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Az enyém is etz csinálja.

Ez az, hogy nem éhes, és elteszi későbbre. De el akarja ásni (szegény, ilyenkor úgy sajnálom :D képes 10 percet ezzel időzni), hogy más ne találja meg. :)

2012. ápr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!