Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi van ha a macskám nyávog és...

Cbea kérdése:

Mi van ha a macskám nyávog és egyben sántít? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 9. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Az van, hogy megrugdostad, mert sántít, de nem eléggé, mert még nyávog.


Gondoltál már arra, hogy elviszed állatorvoshoz? Már ha nem akarod, hogy tovább szenvedjen, vagy esetleg nyomorék maradjon egész hátralevő életében....

2012. ápr. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, csak egy gondom van hogy ma nincs állatorvos és azért kérdeztem hogy mit csináljak. És nem írhatsz ilyenek hogy megrugdostam, nem is ismersz!
2012. ápr. 9. 11:55
 3/4 A kérdező kommentje:
Soha nem bántanék egy macskát sem. ŐK AZ ÉLETEM. Tehát kérlek ne írj ilyeneket!
2012. ápr. 9. 12:00
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem kapott mostanában kombinált oltást? Annak az egyik mellékhatása a sántítás. Nyávogni meg azért nyávog, mert fáj neki.

Ha kapott oltást, akkor a sántítás elmúlik magától is, elviheted orvoshoz, de nem fog csinálni semmit, max ad egy fájdalomcsillapító szurit. Ha nem kapott oltást, akkor lehet rándulás vagy törés (bár akkor szerintem nem lépne rá... vagy a fene tudja). Én azt mondom, mindenképpen orvos (ma már tuti van)!

2012. ápr. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!