Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Három hét után még van esélye...

Három hét után még van esélye annak, hogy hazajön a macskám?

Figyelt kérdés
Kandúr házimacska, 3 éves múlt, eddig még nem ment el ilyen hosszú időre. Mástól nem eszik, ezért félek annyira. Igaz, az eltűnése előtt épp udvarolt egy másik macskának, de az mindig idejárt. Március 14.-én láttuk utoljára. Lehetséges, hogy még visszajön? Ha van valakinek ilyen téren valamilyen tapasztalata/személyes élménye, annak nagyon örülnék!

2012. ápr. 9. 12:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem hiszem. :(

Képzeld, nekem volt egy vemhes cicám, aki eltűnt és 3 nap múlva ordítozva rohangáltam, aztán megtaláltam az egyik szomszéd kertjében elpusztulva, és még benne voltak a kiscicái is... :/ :'(

2012. ápr. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Sajnos nem sok.
2012. ápr. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
esélye van csak nagyon kevés...
2012. ápr. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Van esélyed megtalálni, mert az én kiscicám (még 1 éves sem volt akkor) is eltűnt kb. 5 napra, de utána hazajött.
2012. ápr. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én ivartalanított kandúrom 2 hóna után jött haza, csontsoványan, zúzódásokkal teli...
2012. ápr. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az elsőnek pedig üzenem: nagyon sajnálom!
2012. ápr. 9. 17:10
 7/14 Dodo576 válasza:
100%

Ragassz plakátot ordítozz utána a nevét kiabálva és hátha meg lesz egyébként milyen színű???

Ha chipeltetve van hamarosan meg lesz.

2012. ápr. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Dodo576 válasza:
Egyébként sajnálom a haveromnak van cicája holnap megkérdem mit kéne csinálnod hátha tud segíteni.Az ő macskájuk tudja az utat visszafele tehát ha elmegy visszatalál.:( sajnálom a cicád
2012. ápr. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Az én macskám 1,5 év után jött haza,épen és egészségesen.(Lefogyva sem volt,mert a lakásban tartott macskák is tudnak vadászni!!!) Szóval van remény,nem is kevés. Párzási időszak van,a cicád most érezte úgy,hogy már teljesen készen áll elmenni.Nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni!!! Lehet,hogy hónapokra is elmegy,majd haza jön. Különösen tavasszal és nyár elején! :) Nyugi!! :)
2012. ápr. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Dodo576 köszi a tippeket, de sajnos nincs chipeltetve, ellenben tudja az utat haza.

9 válaszoló köszi, visszaadtad a reményt, mivel közben rájöttem hogy a mi macskánk jó vadász.

2012. ápr. 9. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!