Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nősténymacska ivartalanítás...

Nősténymacska ivartalanítás után elvesztheti az emberekbe, vagy abba az emberbe vetett bizalmát, aki ébredésnél mellette volt?

Figyelt kérdés
Kb: 10 hónapos, alapvetően barátságos, kedves macskáról van szó.

2012. ápr. 11. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, semmiképp. Ha mellette vagy és ápolod, csak jobban fog kötődni hozzád. Műtét után figyeld, ne engedd, hogy felugorjon valahova. Egyébként hagyd békén az első 24 órában, ha elbújik, akkor is. Utána már visszaáll a régi rend, ehet-ihat, stb. Semmiképp ne piszkálhassa vagy nyalhassa a sebét, arra figyelj.
2012. ápr. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az altatás és a műtét miatt tűnik olyan bizalmatlannak a macska. Egy nap és semmi baja.
2012. ápr. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, dehogy. Az én cicámat akkor szerettem csak meg izagán, mikor a műtét után mentünk érte az orvoshoz. Magánál volt, csak még kicsit kába, beözönlöttünk hárman, szegény fújt és morgott. Akkor odamentem hozzá és ahogy meglátott abbahagyta a fújást és nyávogással üdvözölt. A kis édes.
2012. ápr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Aranyos lehetett. :) Köszönöm a válaszokat. :)
2012. ápr. 12. 15:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én cicám ivartalanítás után oly volt mint a mosott sz*r, de max. egy hét után ugyanolyan lesz mint előtte
2013. jún. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Gondolom már nem aktuális a kérdés, de leírom az én tapasztalatom. Az én macskámat egy évesen műtötték, jól viselte pár óra alatt felébredt nem hányt, másnap már szaladt. Mégis megváltozott. A férjemet és engem sem szeret már, nem keresi a társaságunkat, előtte minden nap ölben volt, most egy pillanatra se lehet felvenni. Még egy szobában sem marad meg velünk. Mellette simogatni azért néha lehet, meg dorombol is, de látszik hogy elveszett a kötődés. Ez két éve volt. Én "elvesztettem" a macskám a műtét során. Sajnos ilyen is van.
2015. szept. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!