Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lakásban tartott cicát hányszo...

Lakásban tartott cicát hányszor kell fürdetni évente?

Figyelt kérdés

Nálunk kész horror a macska fürdetés, eleinte fél évente megfürdettük, mostmár évente, amióta pedig gyerek van, másfél éve nem volt fürdetve.

Brit rövidszőrű, szinte minden nap kikefélem a bundáját, illatos és legfeljebb csak az erkélyre megy ki napozni.



2012. ápr. 11. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Évente 1x bőven elég,sőt,ha nem koszos,akkor nem is kell évente. Lakásban nem lesz koszos,ha meg utál fürödni,akkor akár évekig se "kell" fürdetni.
2012. ápr. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én még sosem fürdettem őket, tiszták, mosakodnak mindig. A lakást viszont nagyon tisztán tartom :-)
2012. ápr. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a macska mindig mosakszik. Fölösleges felizgatni vele.
2012. ápr. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is lakásban tartott cicám van, de én sohasem fürdetem. Nem megy ki, tehát nincs hol "összekoszólja" magát, illetve, mint minden rendes macska ő is fürdeti saját magát. Szerintem nincs szükség még neked is fürdetni őt, főleg tényleg horror neked is meg a macseknak is.:)
2012. ápr. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A macskafürdetés vége általában egy szátcsikart gazda és egy ázott dühös macska (aki még büdös is a víztől) A macskák nem szeretik a vizet. Csak nagyon végletes esettben szabad fürdetni. Pl nekem a fehér macskám belemászott a kormos csőben. Na őt megfürdettem
2012. ápr. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges fürdetni, de aki mégis ragszkodik hozzá, az jó ha tudja hogy a cicát már kiskorában szoktatni kell hozzá. Volt egy rosszcsont szobacicám, aki állandóan szökdösött, a pincéből szedtem össze koszosan, kiborította az étolajat és belefeküdt.. Így kénytelen voltam fürdetni, de ő simán hagyta, sőt, a hajszárítózást még szerette is.

A mostani 7 kilós, kicsit gyenge idegzetű cicámmal ezt meg sem merném próbálni..

2012. ápr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, akkor nem is fogom szegényt feleslegesen zaklatni a fürdetéssel.
2012. ápr. 11. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!