Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám terhes. Mit csináljak...

A cicám terhes. Mit csináljak hogy jó legyen neki?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok hogy csináltunk neki helyet de még nem szokott oda.. és nem lesz baj ha a házban fog megszülni ? inkább egyedül szeretnek szülni vagy pedig azért kell nekik segíteni ?
2012. ápr. 11. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
47%

Az én cicámat az udvaron tartjuk, és tavaly pl. hazajött, mikor elfolyt a magzatvize és pont akkor mentem ki.

Megláttam, odamentem hozzá és akkor már fájdalmai voltak.

Odavittem a házához, és perceken belül lefialt, úgy, hogy ott voltam mellette és simogattam, meg beszéltem hozzá.

Ez megnyugtatta, szerintem jó volt neki, hogy nem volt egyedül.

Nem lesz baj, ha a házban fog fialni.

Segíteni nem hiszem, hogy kell neki, de jobb, ha ott vagy, hogy szükség esetén hívni tudd az állatorvost.

2012. ápr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Ivartalaníttasd. Az lenne a legjobb neki.
2012. ápr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Az én kedvenc cicám, mikor érezte hogy elleni fog odjött az ágyamra, és nyávogott meg minden, simogattam, ott ellet le az ágyon, szerintem örült hogy nincs egyedül, a másik cicám pedig teljesen váratlanul leellet a szekrényben, ő nem bízott bennünk annyira, elbújt, de mikor kivettük a kicsiket, átraktuk egy dobozba, simogattuk őket, meg a nagyot is, akkor már ő is dorombolt, meg bújt. Lehet nem is miattunk akarta eldugni őket hanem a kutya miatt.
2012. ápr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Ivartalaníttasd. Az lenne a legjobb neki és főként a 1,5 millió gazdikereső cicának. Ha szeretnél kiscicát, írj üzenetet, bármennyi és bármilyen macskát tudok örökbe fogadhatót (természetesen csak lakásba :-)
2012. ápr. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A macskának nem kell segítség miközben fial, nem fontos mellette lenni ha ellik. A macskák többsége jobban szeret elbújni a szemünk elől, mivel könnyen bajuk eshet e közben pl: ráesel.
2012. ápr. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) igazából arra gondoltam hogy a lakásban szüljön vagy mondjuk a garázsban ? csináltunk neki egy helyet a lépcső alatt és próbáljuk oda szoktatni. ha a lakásban szül nem lesz minden véres ?
2012. ápr. 12. 16:14
 7/8 anonim válasza:
Szia...képzeld az én cicám első ellése nemsikerült.több napig vérzett ott lent olyan volt mintha megjött volna neki.egyszer csak azt vettem észre hogy belebújt a ládájába és ki jött valami burok szerű valamie.ennyi volt kikéretőzött wc re és este jött csak haza lapos hassal.a második ellése az cudar volt szegénynek majdnem beledöglött de végül a párom jelenlétében megszült:-) és hála az égnek megint terhes :-D
2012. ápr. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hát amelyik cicóm az ágyon ellett, annál semmi különös nem volt, kicsit vérzett, és meg is születtek a kicsik, a pléd amin ellett az véres lett,de az se vészesen. Azért nem aludtunk rajta többet.
2012. ápr. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!