Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kis gyerek mellett macskatartá...

Kis gyerek mellett macskatartás? Véleményekre, és indokokra vagyok kíváncsi. Köszönöm előre is a válaszokat!

Figyelt kérdés

2012. ápr. 13. 11:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire kicsi? A sógornőmék a 2 és fél éves gyerek mellé vittek cicát (lakásba), nem volt gond.
2012. ápr. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia. :) Keresztlányomat a nyáron megkaptam egy hétre és agyon nyúzta a macskámat. Az volt a szerencse,hogy idős cicáról van szó és tűrte a nyúzást. Én is kiskoromban macskákkal nőttem fel és piszkáltam is őket eleget,meg is karmoltak elég súlyosan jó párszor,viszont azóta is imádom a macskákat. Ha megkarmolja a macska,megtanulja,hogy nem szabad bántani,mert visszabánt. :)

19l

2012. ápr. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmnek 2,5 éves fia van és egy 5 éves macskája. Jól megvannak. Zárt macskavécét vegyél, hogy a gyerek ne abban "homokozzon" :)
2012. ápr. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt macskát érdemes kisgyerek mellé örökbe fogadni, biztonságosabb. A kölykök szertelenek, játékosabbak és vadabbak, megkarmolhatják a kicsit pusztán játékból. Egy felnőtt macskánál már nincsenek ilyen gondok, ráadásul szobatiszta is.
2012. ápr. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
63%
Nálunk máe megvolt a cica, mikor a lányaim születtek. Semmi gond nem volt, a mcskának megmutattuk a helyét, meddig terpeszkedhet az ágyon, honnantól az embereké. Mikor később már meglovagolták, kicsit nyúzták, akkor sem volt baj, egyszerűen továbbállt, semmi verekedés. Persze nekünk egy nagyon nyugodt típusú macskánk van (brit), fát lehetne hasogatni a hátán. Persze egy sziámival már más a helyzet... Szerintem a macska jellemétől függ.
2012. ápr. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.2 éves gyerkőcről van szó,nagyon izgága.Felnőtt macskára vigyáznék egy hétig,szürke,cirmos.Nem tudom,hogy reagálna a cica,ha piszkálná a fiam.Persze,amennyire tudok,figyelek,de az ember csak főz,wc-zk,fürdik stb....
2012. ápr. 13. 13:34
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Legyenek olyan helyek kialakítva, ahová a cica fel tud ugrani, és nem lök le semmit. Szekrény teteje, oda egy kis pokróc, és ha megunja a macerát, akkor egyszerűen arrébb áll majd.
2012. ápr. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%
Felnőtt cicát gyerek mellé nem jó ötlet vinni ha a cica nincs gyerekhez szokva.Egy kölyök hozzászokik a gyerek hangjához(ami ugye elég hangos néha)és szinte együtt nőnek fel így nincs gond,de egy felnőtt cica sok esetben bizalmatlan és elbújós lesz ami se a gazdinak se a cicának nem jó.
2012. ápr. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
0%
legyen a macska a kertbe vagy ilyesmi.a kisgyerek könnyen bekaphatja a szőrét,megisfulhat
2012. ápr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A kisgyerek könnyen bekaphatja a szőrét? :D
2012. ápr. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!