Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor szabad 1 kiscicának...

Mikor szabad 1 kiscicának legelőször tehéntejet adni?

Figyelt kérdés
Van 1 kiscicám és szeretnék neki tehéntejet adni!
2012. ápr. 13. 12:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
67%

Egyáltalán nem szabad...

Ha nagyon muszáj (mert még szopna, csak valami okból elszakadt az anyjától), akkor 2dl-hez egy egész tojást kell keverni.

2012. ápr. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%
Ne adj neki, semmi de semmi szüksége nincs rá! Még baja is lehet tőle, ha nem tudja feldolgozni a szervezete a laktózt. Semmi más nem kell a cicáknak (kicsinek is nagynak) csak friss víz (csapvíz).
2012. ápr. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
64%
A mi macskáink 6 évesek, soha nem kaptak tejet.
2012. ápr. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
46%
Csak laktózmenteset szabad, de elég a víz is.
2012. ápr. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
30%
Régen sem volt ilyen, hogy laktózmentes tej és tápszer a macskának, mégis felnőtt az összes felénk is a szomszédban, mind tejet kapott a fejés után és egyik sem döglött bele!Egyik sem fosik most sem és gyönyörű nagyok és csillogó a bundájuk.Na akkor ez most hogy is van????Mindenki egyet fúj ilyenkor, mert mindenki tudja, hogy az rossz, mert egyszer azt mondta neki valaki!Nekem az orvos a patkánymérgezésnél is azt mondta, mert meg mérgezték a macskám, hogy nyomassam bele a tejet.Ha nagyon zsíros a tehéntej, akkor hígítani kell vízzel!
2012. ápr. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
68%
Ez úgy van, hogy régen volt mamut és természetes volt. Oszt kihalt. Nem minden jó, ami régen jó volt. Ha nem fejlődne a világ, akkor cseszhetnénk. Vidéken nyilván örül az a szerencsétlen macska a tejnek is, nyilván nem válogathat. Viszont annak még jobban örülne, ha olyan táplálékhoz jutna, amit meg is tud emészteni.
2012. ápr. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
34%
Nyugodj meg, nem csak tejet kapnak!Te is ihatod a dobozos tejet, mert az ugye tej nemde?!Mert szerintem meg nem!A tehenek azt ették régen is, meg most is.Régen mi is megittuk a tehéntejet, meg most is, mert én a boltit nem szeretem, az nem tej, mint már írtam! na mindegy, tudod én a szememnek hiszek....Hidd el a macskám a tehéntej mellett eszik konzervet is, tápot is és házi kosztot is.Ja és ivartalanított, mert ez is mindig gond mindenkinek!
2012. ápr. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
51%
Úgy látom neked is :-)
2012. ápr. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
78%
nem kell neki tehéntej, nem kisborjú. adj neki friss vizet.
2012. ápr. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
47%
Az ivartalanított kinek gond? Mutass egy embert, akinek nincs ivartalanítva és pl lakásban tartja.
2012. ápr. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!