Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lesz attól baja a macskának,...

Lesz attól baja a macskának, hogyha megütöm, amikor megharap?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 14. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem ütsz túl erőset nem, de valószínűleg azt fogja hinni hogy csak játszol vele. Szerintem nem baj ha kicsit a fenekére csapsz. Mond mellé határozottan hogy "NEM", és akkor majd abbahagyja. De ha lenyomod a fejét egy pár másodpercre az jobb.
2012. ápr. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Amikor harap akkor fújj rá, az bőven elég lesz.
2012. ápr. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%
Én az orrára szoktam csapni kicsit miközben harap, mert alig akar elengedni olyankor. Azt nem szereti és egyből elengedi a kezem, aztán elsunnyog valamerre. Nem ütök nagyot, nem akarok neki fájdalmat okozni, csak azt, hogy tanulja, ezt nem szabad.
2012. ápr. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezzel ráneveled, hogy agresszív legyen. Így egyre rosszabb lesz. Gondolom kölyökmacskáról van szó, akinél csak meg kéne várni nyugton, hogy felnőjön. Akkor elmúlik magától.
2012. ápr. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sokan a gyerekuket is az utolso hsz alapjan nevelik, hogy mindent rahagynak, majd felno es normalis lesz magatol, ezert van manapsag ennyi neveletlen gyerek (altalaban a szulo hulye, nem a gyerek). Allatokat ugyanugy nevelni kell. Itt nem a jatekos harapdalasrol van szo, hanem a tamadasrol. Ilyenkor nem art bevezetni egy szot, pl NEM, es egy kisebb segrecsapas nem art, persze hogy ne fajjon neki, de tanuljon. Magatol nem tanulja meg.
2013. márc. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A macskám rosszabb lett mint egy kutya.Kiskorában túl sokat játszodtam vele agressziven és most mind játszani akar de rágja le szinte a kezem és mindennek ami mozog szökik neki és támadja :S
2013. okt. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!