Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám terhes, és nagyon...

A macskám terhes, és nagyon nyávog, jönne befelé a házba elképzelhető hogy most fog szülni?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 15. 18:18
 1/9 anonim válasza:
elképzelhető,biztos segítség kellene neki,ha ez az első neki :)
2012. ápr. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen ez az első, miben tudnék neki segíteni?
2012. ápr. 15. 18:32
 3/9 A kérdező kommentje:
Miért vigyem?
2012. ápr. 15. 18:36
 4/9 anonim válasza:
huuu szerintem az lenne a legszerűbb,ha egy állat orvosnak szólnál vagy segítséget kérnél tőle,ő biztos eltudja mondani neked,hogy ilyenkor mit tudsz segíteni a cicusodon
2012. ápr. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Elképzelhető. Engedd be. És legyél mellette. Aztán ha felneveltétek a kicsiket és Te felelős gazdikat találtál nekik (akik ivartalaníttatni fogják majd őket), akkor vidd el Te is a sajátod ivartalaníttatni.
2012. ápr. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jajj de utálom az ilyet, nem kéne mindenkit letámadni. Nem valószínű hogy segítség kell neki, csak sok cica ha szereti a gazdiját a közelében szeret elleni
2012. ápr. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csinálj egy meleg helyet neki.
2012. ápr. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én cicám akárhányszor szült,mindig kereste a sötét helyet.Volt olyan,hogy a heverőbe vagy a szekrénybe szökött be ha véletlenül nyitva maradt.Volt olyan is,hogy szülés közben kellett kikapnom a beépített szekrényből,pedig kertes házban lakunk.A tapasztalatom,hogy sötét helyet keres ahol senki nem háborgatja.
2012. ápr. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az enyém viszont az ágyon ellett meg, végig somogattam. Előtt mindenhova követett és nyávogott, mikor leültem az ágyra odajött és ott ellett, de semmi extra nem volt, pedig első ellése volt. Minden simán ment, és nagyon jó anya is volt. Kár hogy nem tarthattam meg mind a négy kiscicát....
2012. ápr. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!