Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez nagy baj lehet (sürgős)?

Ez nagy baj lehet (sürgős)?

Figyelt kérdés

A macskámnak van a farkán egy olyan hely ahol nincs szőr.ez már vagy egy hónapja ott van de még most se nőt be!!!:S

Mi lehet vele?Szoktam puszilgatni és félek hogy elkapom :((

(azóta gyógyult be úgy látom de nem vagyok benne biztos)



2012. ápr. 17. 13:13
 1/7 A kérdező kommentje:
nem a farkát puszilgatom hanem a fejét szoktam:)))!!(csak szóltam)
2012. ápr. 17. 13:15
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Minek csókolgatod a macskát?Lehet rühatkás ott.De nem biztos.Amúgy jó kis férgeket is összeszedhetsz tőle, ha puszilgatod.
2012. ápr. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk már pár nap után el kellett volna vinni állatorvoshoz, nem pedig 1 hónap után kétségbeesni. Sok minden lehet, mivel mi nem látjuk, nem fogjuk tudni mi baja, sőt, ha látnánk, sem tudnánk meggyógyítani, mert nem vagyunk állatorvosok.
2012. ápr. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1 hónapja ott van, és most, amikor gyógyul a seb, akkor kiírsz egy kérdést, hogy sürgős...?

Miért nem nézeted meg dokival?

2012. ápr. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%

még jó, hogy ott nincs szőrük, a pasidnak pl van ott?, mert akkor vele van a baj!

Egyébként te meg azt nézegeted, te perverz?

2012. ápr. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem azt néztem..vagyis a farkát de na :DD

amúgy meg azért most írom ki mert azt hittem hogy csak lehorzsolta,És most vettem észre hogy még nem gyógyult be orvoshoz meg persze hogy viszem de majd csak holnap. amúgy nem kell előre itélni...

2012. ápr. 17. 13:33
 7/7 A kérdező kommentje:

És inkább én is elmegyek orvoshoz:D

De csak ma meg néha szoktam "csókolgatni"(Benti macska de néha ki megy ő is)

2012. ápr. 17. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!