Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Normális, hogy a macska még...

Normális, hogy a macska még nem ellett meg?

Figyelt kérdés
Kb. 11-kor elfolyhatott a magzatvize, azóta vannak tolófájásai, látszódik is egy kis diónyi burok, ami nem növekszik, pedig a cica rendületlenül tol. Orvoshoz még nem tudjuk elvinni, max 1-2 óra múlva.
2012. ápr. 17. 14:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
29%
hehh addig meg mit csinálsz imádkozol? Vagy szenteltvízet öntesz rá? Ha igen tényleg tedd meg mert belehalhat a szülésbe!! Szegény cica basszus..
2012. ápr. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
8%
Szuper, újabb macska, aki belehal a gazdája felelőtlenségébe. Már most is késő a doki, délben kellett volna rohanni vele. Részvétem, remélem ebből tanultatok.
2012. ápr. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Kedves kommentelők!


Nem tartom magam felelőtlen macskatartónak, mivel eddig mindig minden bajjal egyből elvittük a cicát orvoshoz, úgy ahogy most is, de ha a ti felfogásotok gyengébb, mint az átlag, az állatorvos most ért haza, nem véletlenül írtam az 1-2 órát, és a kérdést is azért tettem fel, mint FELELŐTLEN MACSKATARTÓ, hogy esetleg én mivel tudnék neki segíteni. Szóval a macska már orvosnál van, mint azt már a kérdésben is említettem, hogy oda fog kerülni, és belepusztulni sem fog, de azért kösz az értelmes hozzászólásokat. Máskor ha segítség helyett csak okoskodni tudtok, úgy hogy szöveget nem értelmeztek, nem is kell válaszolni, kösz!

2012. ápr. 17. 15:12
 4/15 A kérdező kommentje:
Ja és nem kell részvétet nyilvánítani, de azért kösz! :)
2012. ápr. 17. 15:14
 5/15 anonim ***** válasza:
6%
Azért vagy felelőtlen, 1. mert vemhes lett a macskád okoska! 2., mert váratlanul ért a probléma, nem készültél fel rá, hogy ilyesmi történhet, pedig elég gyakori. Ne haragudj, bárhogy is ordibálsz, ezt hívják felelőtlenségnek. Ha nekem nem hiszel, akkor nézz utána a neten.
2012. ápr. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem ordibálok okoska, csak én tudom magamról (sőt mindenki más), hogy nem vagyok felelőtlen cicatartó, és ezt hiába is bizonygatom neked, attól felfogni nem tudod. Én sajnálom a legjobban, hogy nem születtem milliomosnak, és nem volt pénz az ivartalanításra. Szerintem én minden tőlem telhetőt megtettem, ahogy eddig is, és köszöni jól van a cica és a kiscicák is. Innentől kezdve lezártnak tekintem ezt a témát.
2012. ápr. 17. 16:23
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Hála istennek. Pedig reméltem, hogy írsz olyanokat, hogy "jaj életben maradtak a kiscicák, hogyan fogom kifizetni az oltásaikat? nagyon sokba kerülnek majd."
2012. ápr. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
73%
Amúgy bocsi h beleszólok ,de miért kell egyből támadni a kérdezőt, miért kell egyből azt feltételezni h felelőtlen, igen is van olyan h nincs pénz orvosra, de attól még nem felelőtlen valaki, honnan tudjátok h nem ad meg a cicának mindent, látatlanban könnyű okosnak lenni, sajnos pénzről szól minden , és örüljetek h ti egyből ugorni tudtok a legjobb orvoshoz, és szerintem ti is cicagazdik vagytok más különben nem írnátok be ide ,és inkább ahelyett h segítenétek be kell szólni...
2012. ápr. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
22%
hát ha valakinek arra nincs pénze hogy elvigye az állatát legyen az bármilyen állat,állatorvoshoz az ne tartson állatot ! Mert ha ha van neki és nem tudja megoldani neki az alapokat hogy legalább ha baj van és orvoshoz kell vinni és nincs pénze onnéttól igen felelőtlen állatartó! Felelős állatartáshoz tartozik az is hogy így is túlszaporodtt macskaállományt ne gyarapítsuk tovább és ivartlanítsa az ember az macskáját! Tele van így is a menhely.. Szóval innentől csak gratulálni tudok hogy ilyen felelőtlen valaki!
2012. ápr. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
71%
hát ne haragudj de nekem az alap az h enni adok neki... valahogy régen sem volt pénz orvoshoz mégis tartottak macskát, ne legyünk már ennyire fellengzősek h ha nem tud 20 ezret kifizetni orvosra annak ne legyen macskája?!ezen csak mosolyogni tudok ne haragudj, eddig is megellettek a macskák és ezután is meg fognak ,igazad van abban h nem kell őket túlszaporítani, de attól h nem whiskason, meg royalon él a cica attól még lehet boldog élete ahol szeretik, igaz az nem gyógyítja meg ha beteg de a kérdező írta az előbb h el szokta vinni orvoshoz. Úgyh nem értem min megy a vita, nem volt lehetősége elvinni előbb mert nem is a pénz de nem volt orvos a közelben ,egy pl falun nem fordulhat elő?ugyh ne vitatkozzunk. És szerintem normálisan tette fel a kérdését.
2012. ápr. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!