Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicám lesz. Hogyan érjem el,...

Cicám lesz. Hogyan érjem el, hogy mindig velem maradjon és ne szökjön meg?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 17. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért szökne meg? Kint fogod tartani? Kiskorába maximum akkor szökik el ha kint van és senki nem vigyáz rá. A cica pár nap alatt megszeret ha sokat foglalkozol vele.
2012. ápr. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne engedd ki, akkor nem veszik el. Kimenni amúgy is csak az ivarzás miatt akar. Ha félévesen ivartalaníttatod, akkor meg van oldva a probléma. A kinti cicákra nem tudsz vigyázni: autó elütheti, más macskák/kutyák/emberek bánthatják, mérget ehet, baleset érheti, sok embert zavar, hogy a kertjébe kakil a macska, ezért elvitetheti a sintérrel.
2012. ápr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
a Cica egy buta allat ezert megszokhet siman, nem lehet bennk megbizni
2012. ápr. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A cica egy nagyon okos állat, de szeret császkálni, nem csak az ivarzás miatt, de ha magadhoz szoktatos nem szökik el. Javaslom tényleg ne engedd ki mert ellopják. De pl a miénk vidéken kint van, és boldogan él, nem szökik el. Az a lényeg hogy amíg kicsi megszeressen.
2012. ápr. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Elvileg a macskák a kajához ragaszkodnak, de akkor is marad ha szeret.:) Nekünk is kinn van a macska és ha nem is mindennap de haza jön, most lesz 5 éves, amikor kicsi volt itthon maradt... Meg szerintem egy macskának a szabadban jobb mint bezárva egy lakásba.:D De a te döntésed.:)
2012. ápr. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az előző is a szabadban élt,kis korában nem,de már mik kicsit megnőtt,alig fél évesen megszökött.Azóta se láttam.
2012. ápr. 19. 07:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha ivartalanítod nem kószál annyit. De nemtudom, nálunk sose szöktek el, mondjuk volt hogy pár órára eltűnt, de ha hívogattam mindíg rögtön jött.
2012. ápr. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az enyém is,csak gy nap hívtam és többé nem jött elő.
2012. ápr. 20. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!