Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám most 2 napja tüzel...

A macskám most 2 napja tüzel (elsőnek) és azt sze retném megtudni hogy valahogy észre e lehet venni ha már megtörtént a dolog a a másik fiú macskával?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 17. 19:56
 1/8 Lénike válasza:
45%

Igen észre!

Nagyon ellustul és többet kér enni (sokat nyávog)! Ezt csinálja az én kismacskám is( 9 hónapos)

Mivel most már nem csak neki kell jóllaknia, hanem a pocakban lévőknek is! Nagyon gyorsan fejlődnek a hasába, szóval ha ezt tapasztalod akkor ne nagyon szorongasd inkább sokat simogasd!

2012. ápr. 18. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne ilyen probléma ha ivartalanítva lenne!

Ha két napja tüzel akkor te nem tudod észrevenni ha már befedezte a kandúr.Reméljük nem sikerült nekik semmit összehozni!


1esnek:9 hónaposan még kölyök a cicád és máris vemhes..Gratulálok igazán a macska érdekeit tartod szem előtt.

2012. ápr. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tüzelés után rögtön vidd ivartalaníttatni, így elkerülöd a bajt. Nagyon sok kiscica van már, nincs szükség többre. Az kölykök oltásai amúgy is megfizethetelenek, kölykönként 10.000 ft.
2012. ápr. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Lénike válasza:
0%

Igen. mivel 8 hónaposan már érett a macska, eddig ahány macskám volt, mindig 8-9 hónaposan már vemhes volt!

És ha utána jársz akkor minden macskánál így van!

De mivel nekem arra nincs pénzem hogy ivartalanítsam, így vemhes lett!

(De azért etetni tudom)

2012. ápr. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

Köszönöm a felvilágosítást :) Talán értek ahhoz ami a hobbim..Kérlek nem mond,hogy 8 hónaposan készen áll arra,hogy kölykei legyenek!A kislányok is 14 évesen elkezdenek menstruálni mégse szülnek..

Ivartalanításra nincs pénz,de etetni 5 kölyköt arra van?Rengetek ivartalanítási akció van!

2012. ápr. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz kiscicát, akkor MINNÉL hamarabb ivartalaníttasd (tegnapelőtti határidővel), amíg nem kezdenek el nagyon kifejlődni a kiscicák. Csak akkor engedjétek fialni, ha tuti el tudjátok ajándékozni, vagy meg akarjátok tartani a cicákat! De annak nincs értelme, hogy megszülessenek, és utánnna el kelljen altatni őket stb.
2012. ápr. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ennél szarabb kamu dumát még nem hallottam, hogy azért nem ivartalaníttatom, mert nincs pénzem. Az ivartalanítás 10.000 ft. A megszülető cicák oltásai pedig 10.000 ft-nál kezdődnek egy kölyöknél.
2012. ápr. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
az én macskám 11 hónapos kereken :D de az első szülést meg tartjuk aztán el visszük ivartalanítani..
2012. ápr. 18. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!