Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért csinálta ezt a macskám?...

Miért csinálta ezt a macskám? Nagyon megijedtem.

Figyelt kérdés
Éjjel arra ébredtünk, hogy a macska visítva, kétségbeesetten nyávog, de tényleg így visításszerű volt, egyszer láttam egy videót egy nagyon kétségbeesett macskáról, egyedül abban hallottam eddig ilyen hangot. Rohantunk hozzá azonnal, de nem volt baja, az ablakban ült és odakint vele szemben egy másik macska, aki aztán leugrott és ott ült, nézett felfelé. Kandúr volt (foltokban jelölt maga körül), a mi macskánk ivartalanított lány, csak benti cica, utcáról mentett, pár hónapja van nálunk. Miért adhatta ezt a hangot? Nagyon megijedtünk :(
2012. ápr. 18. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Ó, a miénk is ezt csinálta. A betolakodót akarta elijeszteni vele, csak hát ugye az nem működik ablakon keresztül. Ha "ordít" akkor el akarja kergetni, azzal fenyegeti.


Ha tüzelne, és még nem lett volna ivartalanítva, valószinűleg inkább feltartott seggell murrogott volna neki, hogy zavarja be a lompost :D

2012. ápr. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Erre tippeltem én is. De annyira fééélelmetes volt :D
2012. ápr. 18. 13:14
 3/3 anonim ***** válasza:
ÁÁÁ, blöffölnek. "Vércica" lesz belőlük :D
2012. ápr. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!