Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fiú cica mellé fiú vagy...

Fiú cica mellé fiú vagy inkább lány cica jó?

Figyelt kérdés

A párommal szeretnénk még egy cicust a 2éves ivartalanított fiú macs mellé, csak nem tudjuk, hogy milyen nemű legyen.

Tudtok ebben segíteni nekünk?

A meglévő cicus elég önimádó, símogatni csak akkor lehet, ha ő is szeretné. Játékos, nagyon lököttűl tud rohangálni a lakásban és nagyon érdeklődő a dolgok felé. ezt azért írtam le, mert nem tudom, hogy a természetétől is függ-e, hogy milyen másik cicát fogadna el talán. És az új cicus is ivartalanítva lenne majd persze.


Köszönöm a válaszokat előre is!


2012. ápr. 18. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
ha kislány lesz lehet nem fognak rivalizálni
2012. ápr. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát szerintem teljesen mindegy. nekünk lakásban tartott cicáink vannak, először volt a 2 éves lány, hoztuk mellé az 1 éves fiút. mindketten ivartalanítva vannak, sokat verekednek. tesóméknak mind2 cica 2 éves, ivartalanított fiú, és ugyanannyit verekednek. úgyhogy sztem mind1, a lényeg h ivartalanítva legyenek :)
2012. ápr. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ja és természetesen el fog telni egy kis idő, amíg összeszoknak. nekünk a lány nagyon fújt az új cicára elég sokáig, de most már együtt alszanak, tisztogatják egymást :)
2012. ápr. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

És hogyan szoktattátok őket össze? Kell egyáltalán?

2012. ápr. 18. 20:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Két kandúr tökéletesen megvan egymással. Ivartalanítás nélkül volt két kandúrom. Nem különösebben verekedtek. A lényeg, hogy legyen nekik nagy tér, ha megfutamodik valamelyik. Például egy szoba-konyhában nincs lehetőség kitérni egymás elől. Nekem a nagy kertben erre volt lehetőség. aránylag hamar összeszoktak. Igaz ennyi mindig külön ettek. Más baj nem volt.
2012. ápr. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 4(2 felnőtt testvér és egy idős meg egy kölyök) ivartalanítás nélküli kandúrom volt.Nem szoktak verekedni hamar összeszoktak.Még együtt is ettek
2012. ápr. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hasznosak voltak.:) Ment a zöld kéz!
2012. ápr. 19. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!