Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan éljem túl? Meghalt a...

Hogyan éljem túl? Meghalt a cicám,10 éves volt.

Figyelt kérdés
Veseelégtelenségben, és daganatai is voltak.Kapott 4 napos infúziós kezelést, és tegnap már érte mentünk volna, mert úgy nézett ki, hogy javul, de akkor azt mondta az orvos, hogy reggel óta rosszabbul lett, hányt, és fel sem tudott állni, levegőt is alig kapott. A további vizsgálatokat nem élte volna túl. Van egy másik, 3 éves cicánk, aki nagyon hiányolja! Adjatok tanácsot, hogyan tudom feldolgozni, olyan mintha a gyermekem lett volna!Üres minden nélküle!Az agyam fogja a dolgokat, de aszívem nem!!!!!
2009. jún. 20. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Csak másik cicussal tudsz vígasztalódni. A mostani mellé szerezz egy másikat és lassan megnyugszol. Tudom, mennyire fájdalmas, magam is átéltem már cicával és két kutyával is.
2009. jún. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Az idő mindent megold...
2009. jún. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
gondolom nem volt ivartalanítva..a másikat műttesd,meg hogy legalább a daganatok esélyét kizárd..ha már áttétes lesz akkor késő..előzd meg!
2009. jún. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Az én cicám is ebbe a betegségbe halt bele.Csak úgy tudtam feldolgozni hogy magamhoz vettem egy pici cicát akire nagyon vigyázok és csak minőségi táppal etetem.Az én szegény cicukám 17évig élt és mi neveltük a férjemmel 1 napos kora óta,úgyhogy megértem a fájdalmad.A minőségi tápok álltalában tartalmaznak vizelet savanyító és vese védő anyagokat is a másik cicának érdemes ilyeneket adni.
2009. jún. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mindenkinek koszonom a vigasztalo szavakat.Valoszinuleg hozuk cicust. Ivartalanitott cica volt, es soha nem volt semmi baja.

17 ev az szep kor, azert sajnalom, hogy az en Kormikam nem elhetett meg tobb evet, tiz evesen meg nem volt oreg.

2009. jún. 20. 17:29
 6/8 A kérdező kommentje:
Bocs, hozunk-ot akartam irni!
2009. jún. 20. 17:35
 7/8 anonim ***** válasza:
sajnáloma cicádot tudom hogy mit érzel...
2009. jún. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is tudom mit érzel. Ne vegyél azonnal másik cicát. Én is vártam 2 hónapot, és nagyon fura volt hogy annyi ideig nem volt állatkánk. Végtelenül sajnálom.


„Az isten azért teremtette a macskákat, hogy az embereknek legyen egy simogatni való tigrise.”

'Victor Hugo'

2009. jún. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!