Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szoktassam ki a cicámat?

Hogyan szoktassam ki a cicámat?

Figyelt kérdés
7 hónapos a cicám és most már nagyon ki szeretne menni de nem tudom hogy szoktassam ki úgy hogy vissza is jöjjön :S nagyon szeleburdi kis kandúr

2012. ápr. 22. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
En is igy vagyok a lanycicammal 9 honapos,mar nagyon ki szeretne menni,de felek hogy valaki elviszi vagy nem talal vissza
2012. ápr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én is ugyanettől félek meg hogy a kis bolond be megy egy kutyához vagy ki megy a kocsi elé :S
2012. ápr. 22. 21:06
 3/5 Póra Fanni válasza:
Én is ugyanettöl tartok , nekem 8 hónapos a lánycicusom , és szerintem kiakar menni , de én nem nagyon akarom kiengedni félek h baja esik .. tudom h ezzel nem segitettem neked , csak gondoltam én is leirom !:)
2012. ápr. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem is 7 honapos cicám van én úgy szoktattam ji hogy kiengetem és vigyáztam rá nehogy baj érje utána már kiengettem egyedül hadd mennyen.

amúgy vissza fog menni mert tudja hogy ott kap kaját

2012. ápr. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
de ha valaki elkapja vagy kimegy a kocsi ele,akkor nem fog visszamenni
2012. ápr. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!