Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért fut el előlem mindig a...

Miért fut el előlem mindig a macskám?

Figyelt kérdés

1,5 éves kandúr és ha meglát azonnal elrohan, kivétel ha nem tud, olyankor direkt simogatom is, de előlem elfut, pedig nem szoktam bántani.(ha éhes akkor néha odajön)

Bátyám viszont szokta bántani, vagyis ha útban van csak odébb rúgja (nem úgy mint egy focilabdát nem kell megijedni, csak olyan finoman de mégis jó erővel odébb teszi)

Meg mikor a madarakat cseszegette a macska akkor bátyám egy zacskó vizet odadobott ami ugye szétdurrant és tiszta víz lett a macska.

Én arra gondoltam,hogy összekever minket, pedig sem arcra sem testalkatra nem hasonlítok bátyámra.

(bátyámtól nem fél.)



2012. ápr. 23. 14:24
 1/2 anonim ***** válasza:
A macskák a negatív energiát kedvelik. Figyeld meg, ha olyan emberrel találkoznak, aki utálja őket, le sem lehet róla vakarni :))
2012. ápr. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ebben akár lehet is valami. Egy macskánk van, én keményebben bántam vele, azaz ha rossz volt, én neveltem. Volt, hogy jobban rásóztam a seggére. Nehezen viselte, fújt rám, meg morgott, ilyenkor kapott még egyet. Aztán pár napig durcizott, de utána jött és dörgölődzött, dorombolt. Meg kell mutatni nekik, ki az úr a háznál! Párom hiába szól rá, meg se moccan, mondhatni leszarja. Inkább játszótársnak gondolja, mintsem gazdinak. Pl. olyan helyen van, ahol nem szabadna lennie, asszony hiába szól rá akár keményebben, semmi, de ha én rászólok, már spurizik is el.

Ám én is nagyon szeretem őt, de muszáj volt keményebben bánni vele, különben velem is úgy viselkedne, mint asszonnyal. Ilyenek a macskák!

2012. ápr. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!