Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 5 macskát tartunk egy 33négyze...

5 macskát tartunk egy 33négyzetméteres lakásban, a párommal elgondolkodtunk egy mopsz vagy egy tacskó kutyán, de nem sok egy lakásba ennyi állat? Vélemény?

Figyelt kérdés
Mit szólna hozzá az 5 dorombolómasina és a kutya ki tud velük jönni idővel,míg az egész lakást a feje tetejére nem állítják?Nagyon állatszerető emberek vagyunk,de a kutyakérdés még nem dőlt el!

2012. ápr. 23. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha kölyökkutyát vesztek magatokhoz, a cicák bánthatják, a szemét is kikarmolhatják.Az idősebb kutya meg nem biztos, hogy elviselné őket.
2012. ápr. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sok ennyi állat egy ekkora lakásba. 33 m2 két embernek is éppen elég.
2012. ápr. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak a saját véleményem írom.Szerintem sok lenne oda a kutya :(Főleg egy mopsz aki nagyon pörgős(tapasztalat)illetve a cicáknak se tetszene ekkora helyen még egy kutya is.Annyira jó egyébként ilyet olvasni,örülök,hogy még vannak ilyen állatbolondok!
2012. ápr. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37 nm-esben lakunk, el nem tudok képzelni ide egynél több macskát, kutyát meg pláne. :(
2012. ápr. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Lizi 40 ***** válasza:
2 cicám van 40m2-en, két kaparó várral, erkéllyel és ezen kívül az egész lakást használhatják. Szerintem ez a max. Én is nagy állatszerető vagyok, de lássuk be az állatkáinknak igenis, hogy kell a mozgástér.
2012. ápr. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Már az öt cicának is kevés a 33 nm.
2012. ápr. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ekkora lakásba ne vállaljatok több állatot! Sok a macska, nagyon! Nem kell oda még egy kutya is!

Mi ketten lakunk párommal van egy nagy kutya, és 2 macska,(mind ivartalanított) de néha kicsinek érzem így is a lakást! Mondjuk az én állataim cirkuszolnak is egymással. NEm csípik egymást!

2012. ápr. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekünk két cicánk van, 56nm-en. A szüleim már ezen is kiakadtak, mondván kicsi a lakás. :)

Szerintem nem szabadna több állatot befogadnotok egy 33nm lakásba. Nekik sem jó, ha nyomorognak, és gondolom nektek is gondot okoz, hogy mindent mindig tisztán tartsatok.

Azon is gondolkodhatnátok, hogy 33nm-en, 5 cicával bezárva, hogyan érezné magát szegény kutyus?

2012. ápr. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Őstintén köszönöm a válaszokat,talán igazatok van!Ha kertes házba laknánk,ez nem lett volna kérdés.
2012. ápr. 24. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!