Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a véleményetek a Fressnapf...

Mi a véleményetek a Fressnapf áruházakról?

Figyelt kérdés
7 hónapos cicámnak leggyakrabban ott vásárolok.Szerintem nagyon jó,hatalmas a választék,a saját termékeik is jók,valamint minden hónapban vannak klassz akciók,az eladók is segítőkészek.A felszerelések(kaparófa,szállítóbox,alomtál)ugyan kicsit drágák,de ki lehet fogni rájuk olyan akciót,amikor féláron vannak.

2012. ápr. 24. 20:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én szeretem, viszont sok minden drágább, mint máshol. Akciókor érdemes vásárolni ott szerintem.
2012. ápr. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szeretem, mert vannak örökbefogadó napok, be lehet vinni az állatkádat, és az eladók is gyakorlott állattartók, és ezért tudnak adni tanácsot bármiről. A nyuszinknak csak ott tudok fapelletet venni. Ahova járok, ott nyáron a kutyusok kapnak tálkában vizet is. Valóban drágább ott jóval pl az a kaja, amit mi veszünk, de az üzlet is nagyobb (tehát jóval több a világításra, egyéb költségekre fordítandó rész).
2012. ápr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én vásároltam néhányszor a Tescóban.A Friskies 2 kg-os száraztáp a Tescóban 1400 ft volt,a Felix konzerv pedig 300 ft körül,a Fressnapfban pedig ugyanez a száraztáp 50 ft-tal,a konzerv pedig 20 ft-tal volt olcsóbb.
2012. ápr. 24. 20:18
 4/11 anonim ***** válasza:
Én csak itt vásárlok,mert itt több a választék,máshol kapható sima kutyakaját nem eszik meg a kutyám.
2012. ápr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A legközelebbi 100km-re van onnan, ahol lakom.

Nem olcsó, de nagy a választék a kutya és macskatartók számára. Viszont a hüllőknek nem sok minden van.

2012. ápr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Elég drága hely. A kutyának a Decathlonban lehet jó kaját venni eléggé olcsón, a nyuszinak meg szénát és szalmát bálázottan veszek, mert az ilyen boltokban (és a nagy áruházakban is) nevetségesen drágán adják, és a minősége is szörnyű. A legtöbb kinéz vagy három évesnek. Ilyet én nem adnék se nyúlnak, se lónak, se semminek. (Igaz, a nyúl is a ló szénájából kap, ezért nekem könnyebb ilyesmit beszerezni, de kis bálás széna is van, akár Pest megyében is, és azok frissek is, és jóval olcsóbbak is. Ami pedig az akváriumhoz kell, azt direkt akvarisztikával és terrarisztikával foglalkozó kis boltokban veszem, mert ott nagyobb a kínálat és jobb a minőség.
2012. ápr. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 blackcats ***** válasza:
Mindent ott vásárolók. Nem a legolcsóbbak, de az akcióik nagyon jók és az eladók sok mindenben tudnak segíteni, látszik, hogy állatbarátok!
2012. ápr. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Indokolatlanul drága. Mostanában már nem vásárolok ott, korábban is csak azért mert az tény hogy nagy a választék és volt amit más kisállat kereskedésekben nem kaptam meg, de ezeket ma már neten rendelem jóval olcsóbban. Csak ha valami nagyon jó akció van akkor megyek be.
2012. ápr. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!Én a saját termékeiket szeretem.A MultiFit és a fit+fun olcsó,ugyanakkor nem tartalmaznak tartósítószert és színezéket,valamint a szárazeledelükből 5 kg-os kiszerelés is van,ami sokáig elég.
2012. ápr. 25. 20:11
 10/11 anonim ***** válasza:
Érdemes ellátogatni oda, van ami tényleg drágább mint máskor, de van olyan tényleg minőségi eledel ami ott a legolcsóbb. Bár a kaparófa és egyéb dolgok kicsit húzósak
2012. ápr. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!