Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ellés után játékos marad a cicám?

Ellés után játékos marad a cicám?

Figyelt kérdés
Egy nagyon játékos, 1 éves Maine Coon-om van. Úgy néz ki, hogy cicababáink lesznek nemsokára. Félek, hogy az ellés után már nem lesz ilyen játékos.:/

2012. ápr. 25. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

Hjaaaaaaaaaj a kedvenc fajtám már mióta oda vagyon a main-ekért!! Nagyon édesek lesznek a picurkák biztos. Nekem egy fekete házi cicám van már ivartalanítva van de nagyon játékos.

Szerintem a macska jelleme nem változik az ellés után játékos marad de eleinte biztos a picikre fog csak figyelni.

2012. ápr. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

deee

az enyém most húzza le rólam a takarót...

ne aggógj

2012. ápr. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy nálunk melyik játszott közre, de miután a mi macskánk szült, kiivartalanítottuk, aztán jött egy periódus amikor a második gyerekkorát élte, pillangókra vadászott, meg a farkát kergette, most pedig imádnivalóan kedves lett, holott ez nem volt rá jellemző. Inkább kerülte az ember társaságát, most pedig majd meghal egy kis simiért :)
2012. ápr. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodhatok. Szomorú lennék ha a babák után megkomolyodna. A régebbi cicák hamar kinőtték a játékosságot, bár ők kintiek voltak, a mostani cicus mivel benti, tán jobban igényli majd lebabázás után is a törődést. :) Köszönöm szépen a válaszokat! ^^
2012. ápr. 25. 23:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ivartalanított macskák őrzik meg játékosságukat. Ivarosan, pláne ellés után kell fél év, mire visszaszedi a régi erejét, addig inkább pihenni fog. Nagyon megviseli őket a vemhesség és a szoptatás. Utána felnőtt macskaként inkább lustább lesz, mint játékos.
2012. ápr. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az én cicám most elett, előtte játékos volt nagyon.Most hogy már kevésbé szoptatja a piciket(már szilárd táplálékot esznek nagyrészt), egyre többet játszik.:)
2012. máj. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!