Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik minőségi, nem száraz...

Melyik minőségi, nem száraz macskaeledelt ajánlanád?

Figyelt kérdés
Olyan eledelt keresek, ami tényleg nagy mennyiségben tartalmaz pl húst, a szervezet számára hasznos összetevőt, nemcsak ilyen-olyan lisztet meg adalékanyagot.
2012. ápr. 26. 12:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Én Whiskas és Kitekat alutasakos eledelt adok a cicumnak...Ezek jó minőségűek,árban elfogadható,praktikus és változatos. Persze vannak ennél minőségibb kaják is,nem tudom,mennyit áldoznál rá. Próbálkoztam nem minőségi eledelekkel is.Szerette,de ment tőlük a hasa...De szerintem cicafüggő is a dolog.
2012. ápr. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A konzerv majdnem mindegy, hogy milyen. A száraztáp legyen prémium minőség, mert abban van tápanyag.Ha minőségit szeretnél, akkor prémium száraztáp és mellé hús.
2012. ápr. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Vicuska87 ***** válasza:

A Viszkász egy nagy sz.r.

Az Én cicám egyszer evett, akkor is olyat szellentett tőle, hogy még egy ember is megirigyelte volna.

Van a Felix, az egy közép kategória, 110-150 forint 100 gramm.

Aztán pedig Schesir, igaz drága, de minden benne van, és nagyon guszta, ténleg szinte mintha te főzted volna.

2012. ápr. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ami nagy mennyiségben tartalmaz húst, az a hús. Én a csirkésnél veszek pulykanyesedéket, ez színhús. Felaprítom, kb. 10 dkg-s adagokba tejfölöspohárba rakom és lefagyasztom. Este előveszem, reggelre pont ehető hőmérsékletű. 1000 Ft/kg.
2012. ápr. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: természetesen állatorvossal megbeszéltem.
2012. ápr. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Attól függ,mennyi pénzt tudsz rászánni.A Felix tényleg jó,a 4X100 alutasakos a Fressnapfban 500 ft,a konzerve pedig 280 körül van.Jó még a Fressnapf saját márkás MultiFit eledele,a 12X100 alutasakos 1400 ft,a konzerv pedig 260 ft körül van.Érdemes körülnézni,ezeken kívül rengeteg jó nedves eledel van.
2012. ápr. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Prámium tápok pl. a Hill's, a Royal Canin.
2012. ápr. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bírom ahogy az első válaszoló a legnagyobb nyugalommal kijelenti, hogy a viszkasz minőségi macskaeledel. Egy rakás fos egyébként...
2014. jan. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A nedves tápok legnagyobb része alig tartamaz húst, hiába Whiskas, vagy Félix, vagy Sheba, vagy épp Tesco márka. Ha megnézed, 4% hústartalma van mindnek.

Ha a prémium tápok túl drágák, középkategóriást érdemes keresni, a Fressnapf-ban nagy a választék.

Pl. A Bio-Plan a felirat szerint 60% hústartalmú (sajna az én cicám le se sz@rja..), a Premier 12%.

Az a baj,hogy ha a macsekok megszokják az agyonízesített (valóban finom illatú) kommersz tápokat, utána hiába adnál neki minőségit, nem biztos hogy meg fogja enni, mert sajna azokhoz képest se íze, se bűze..

2014. jan. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért van bőven minőségi nedves táp is, amiben jóval több hús van, mint 4%. Legalább egy tucat van forgalomban, csak szét kell nézni.
2014. febr. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!