Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hányszor eszik naponta egy...

Hányszor eszik naponta egy normális házi macska?

Figyelt kérdés
Van két macsekom (az egyik terhes) és állandóan kajáért nyávognak, a "nagyszüleik" még csak napi egy kajával is beérték de ezek már folyamatosan rinyálnak és az őrületbe kergetnek.

2012. ápr. 26. 17:07
 1/7 anonim válasza:
Nekem is van macskám, és elég neki naponta 2 szer enni adnom. Nem lehet hogy szomjasak? Vagy csak azt akarják hogy simogasd őket? Vagy wc-zni kell? Mert az enyém ilyenekért is nyávog...
2012. ápr. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kinga98 válasza:
2-szer általában.
2012. ápr. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Macskáknál többször esznek keveset, náluk ez a normális, nem a napi 1-2 evés, mint a kutyánál.
2012. ápr. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is sokszor esznek keveset. Amíg nem itthonról dolgoztam, elég volt a napi kettő, de most, hogy gyakorlatilag folyton itthon vagyok, napi 3-4-szer kérnek, de egyszerre nem esznek sokat.
2012. ápr. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Udvaron laknak nem jöhetnek be soha a házba, nem is jönnek.Vizük is van, de annyit megesznek amivel én jól laknék, kapnak tápot is meg ami megmarad ebédkor.És rohadtul zavaró hogy egész nap csak nyávognak, már rengeteg macskánk volt de egyre hülyébbek lesznek.És nem beltenyészet :) .
2012. ápr. 26. 18:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Az enyém szobacica, előtte mindig ott van a száraztáp, akkor eszik belőle, amikor kedve tartja. Nedveset napi kétszer kap, reggel és este, de ma például hajnal 5kor felnyávogott (egyébként hatkor kelek, akkor kap reggelit).

Néha éhesebb, néha kevésbé, nem tudom, mitől függ, mert ugyanazokat a tápokat kapja mindig, maximum az ízesítést váltogatom.

2012. ápr. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Napi háromszor kap enni, nem nagy mennyiséget, mégis 7 kiló, pedig lány cica.

Ajánlott többször kevesebbet.

2012. ápr. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!