Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen márkájú macskaeledelt...

Lilifee99 kérdése:

Milyen márkájú macskaeledelt adjak a kiscicámnak?

Figyelt kérdés
Nem tudom milyet vegyek!:-( Azt mondják a Whiskas meg a Kitekat rossz. Akkor milyet vegyek?
2012. ápr. 26. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy. Ha jó étvágyú a cica ( márpedig a macskák azok), akkor mindent meg fog enni. A mi cicánk kicsiként még válogatott eledelt kapott, de 1 éves kora után az olcsó tesco-os nagy kiszerelésű kutyakonzerv ízlett neki a legjobban. Soha nem hagyott a tányérjába és szinte állandóan ehetnéke volt. :-)
2012. ápr. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a kiscicád?Én a Fressnapf saját márkás MultiFit Junior macskaeledelét ajánlom.Ebből van száraz és nedves eledel is,olcsó,és jobb mint a Whiskas,kitekat.

[link]

[link]

[link]

2012. ápr. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Vicuska87 ***** válasza:

Felix junior, van nyulas, csirkés, halas, és marhahúsos.

100 gramm, 110-150 ft.

És nagyon jó.

A Viszkásztól olyanokat szellent a cica, hogy még egy ember is megirigyelhetné.

És neki sem jó, mert felfújódik tőle, és akár szélgörcsöt is kaphat!

2012. ápr. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nálunk a gourmet a nyerő, szárazban pedig a purina. Vegyél többfélét, majd kiválasztja, melyik ízlik a legjobban.
2012. ápr. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Középkategórás tápot, mint a Purina, Premiere, Bio Plan.
2012. ápr. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Alinka válasza:

Én a minőségi száraztápokat ajánlanám: Royal Canin kitten36 egy éves korig, Acana, olcsóbbak közül a Matisse. Tudom, hogy húzós kiadni egy 4 kilós Royal C. tápért 9500 Ft-ot, de a macsek egészséges, boldog és csodaszép. Nem szellent és keveset kakil. Ekkora csomag 2 hónapig elég kb. Kényeztetésként, ha mi húst eszünk, ő is kap pár dekányit, sütve vagy főzve, olajban, fűszerek nélkül, sohase nyersen. Néha egy főtt tojást vagy rántottát, (bár a tojást a macsekunk nem nagyon szereti, de megeszi) főtt csirkemájat.

Sokat olvastam a tápokról és nagyon fontos, h minél magasabb legyen a táp hústartalma,hiszen a macska ragadozó állat. És ne mindenféle hússzármazékok, vagy szénhidrát tartalom legyen a tápban, hanem hús, minimum 40%. A legjobb a száraztáp, mert abban koncentrált a tápanyag, csak mindig legyen elég vize a cicusnak.

Tartsd be a pontos adagolást, ne lepődj meg,milyen kevésnek tűnik, elég neki, és a cicus több adagban fogja elrágcsálni a tápot a nap folyamán.

A felsorolt tápokat megtalálod a neten, és ezer 100%, h Royal C. tápot bármelyik állatboltban.

Természetesen van kisebb kiszerelés a 4 kilósnál, de sztem ez éri meg legjobban.

Remélem, segítettem.

2012. ápr. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Az én macskám a Morzsi konzerves kaját eszi nagyon meg a friszkiszt szoktunk neki vani nagyon szerti.
2012. máj. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Vicuska87 ***** válasza:
Én tudok 10 kg Royal Canin tápot 12000-ért!
2012. máj. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!