Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ragdoll cicát kiengednétek az...

Ragdoll cicát kiengednétek az udvarra?

Figyelt kérdés

Van rá esély hogy elrabolják? Mennyire felismerhető hogy ez egy drága cica és nem egy "utcacica"?

(Még nincs ilyen cicám, csak kíváncsi vagyok, hogy mennyit lehet a szabadban anélkül hogy bántódása esne) Ugyanis a házicicánk boldogan él és játszik napközben az udvaron, semmi baja.


2012. ápr. 28. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem az ára, a természete miatt esélyes, hogy bántódása fog esni. Nem igazán "rabolnak" macskát.

A ragdoll nagyon "simuló, barátkozó" macska, és a szomszéd kutyája lehet, hogy nem veszi ezt jó néven. Emellett simán utánamegy egy járókelőnek is, ha épp "szimpatikus" neki, tehát ezért nem igen hagynám felügyelet nélkül kinn, legalábbis egy jó ideig, amíg meg nem szokott teljesen a cicus.

2012. ápr. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Elmegy az első ismeretlennel, aki szépen néz rá, ilyen a természete.
2012. ápr. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A természete túl barátságos. Vele kell lenni, mert elmegy a szomszéddal.
2012. ápr. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

És nem tudjátok hogy mennyire hullajtja egy ilyen cica a szőrét? Mennyit kell utána takarítani?

(Még csak most barátkozom a lakásban tartás gondolatával)

2012. ápr. 28. 16:37
 5/6 anonim ***** válasza:

nagyon hamar rajonnek h az egy fajcica es ellophatjak

en soha nem engednem ki,meg felugyelettel sem,mert akkor kiszokik

2012. ápr. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az én ragdoll cicám szüleit simán kiegedte a tenyésztő a kertjükbe, elmondása szerint sosem mentek ki a kerítésen kívülre. Amikor "cicanézőbe" mentünk hozzájuk,akkor is kint volt az apuka,pedig az egy ivaros hím volt,mégsem kóborgott el.Ennek nagyon megörültem én is, de a tenyésztő hozzátette,hogy mindenképp várjak vele még legalább 1 évet,mert addig nagyon bohókásak még, hozzánk kell, hogy szokjon. Egyébként tényleg nagyon barátságos fajta a ragdoll,előfordulhat,h amíg kölyök kimegy a kerítésen kívülre és elmegy egy járókelővel:)
2012. máj. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!