Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy lehet a macskát leszoktat...

Hogy lehet a macskát leszoktatni a harapásról? Játékból csinálja, sokszor dorombol is közben. De nagyon nem szeretem az ilyet.

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 17:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

minden cica lyen...még nagyobb korban is!

az enyém is folyton harap,még csak 3hónapos körül van!:)

2009. jún. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
érdekes, ismertem macskákat, akik egyáltalán nem haraptak. Úgy tűnik az enyém a játékosabb fajtából való.
2009. jún. 22. 18:24
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

előző vok:)

a barátnőm cicája 1éves,és még mindig harap:)

az enyém is dorombol,harap...:D

és szalad fejjel a falnak,meg ilyenek:S

2009. jún. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom, az enyém is harapós, sehogysem tudom leszoktatni. Már több mint egy éves.
2009. jún. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igazából,nem tudom mivel lehet őket leszoktatni,a harapásról!Az enyém már 2éves lesz nyár végén!És ő is harap,doromból is mellé!Születése óta velem van,probáltam nevelni,de ő egy igen öntörvényű példány!És iszonyatosan rossz,akaratos lány macska!Mindig az ővé kell legyen az utolsó lépés!
2009. jún. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Lehet én vagyok mazohista de már nagyon régen volt cicám én kifejezetten élvezem ha megharap az sem baj ha erősen unokatesóm nagy cicája:D


Egyébként nagy korukban is csinálják akár így neveled akár nem.Az enyémek anno, szóval a kukisok többféle típusúak voltak,volt Misi ő tök nyugodt volt,bántam is mert nem lehetett vele játszani TC viszont pont az ellentétje,de lehet azért mert egy perc nyugtot sem hagytam neki,direkt midig játszottam vele vagyis mindig piszkáltam,hogy ne lustuljon el:)

2009. jún. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
az enyém is 1 éves és simogatom vagy reggel hízeleg és egyszer csak odaharap hosszan a vállamba. Nem fáj annyira mint amikor támadásból csinálja de azért nem kellemes. Leszoktatni még nem próbáltam, mert kilehet védeni, hogy megharapjon. Amikor látom, hogy nyitja a száját megsimizem a fejét vagy elterelem a figyelmét és mindjárt megúsztam :)
2009. jún. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Salx Narval ***** válasza:
100%
Az enyém a körmét élezi rajtam.Szívesen cserélnék veled. Ezekről a dolgokról csak akkor tudjuk leszoktatni őket, ha durván elutasítjuk a közeledésüket. ehhez viszont nincs szívünk, így hát harapdálnak, dorombolnak, karmolnak meg minden.Salx Narval.
2009. jún. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
én rászoktam ütni a cica orrára, amikor túl erőssen harap. Az én cicám tipikusan ilyen, hogy néha rájön a játszhatnék, aztán egészen bedurvul... Ha az orrakoppintás után is harap, akkor felállok és átmegyek a másik szobába. Ez általában hatni szokott, ha magára hagyom kicsit. A másik idegesitő tulajdonsága, hogy sokszor hajnalban jön rá a haraphatnék...hát nem valami kellemes érzés amikor erre kell ébrednem, hogy a macskám lábon harapott, holott az előbb még az ágyamat osztottam meg vele...ilyenkor ki szoktam tessékelni a szobából, az ajtót is bezárom, aztán hagy kaparjon, reggelig nem jöhet be:)
2009. jún. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten imádom, ha játék közben harapdálja a kezem! Olyan aranyos:) Persze nem úgy harap, hogy fájjon nekem, csak olyan finoman "kóstolgat" :) De ha te ne szereted az ilyesmit, picit üss az orrára, vagy kösd le a figyelmét valailyen színes, lógós játékkal.
2009. jún. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!