Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek, ha a macskám...

Mit tegyek, ha a macskám "ragadozó foga" kitört?

Figyelt kérdés
A Macskámnak ki tört a ragadozó foga, és a másik meg befelé áll. Mikor kitört a foga a másik még, akkor nem volt görbe. Talán lehet hogy az a baj, hogy idős? (7 Éves) És lesz valamilyen baja, attól hogy kiesett a foga? Milyen ételeket adjak neki? ( mert sajnos egeret igy nem tud fogni) Kérlek, Normális válaszokat adjatok. Köszönöm, előre is.

2012. ápr. 29. 09:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Mostantól, csak pépes ételeket fog tudni megenni.
2012. ápr. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az egér a lehető legrosszabb táplálék a macskának, sőt veszélyes is,hiszen lehet mérgezett. 7 éves nem idős, az én macskáim 19 és 21 évesek. és vidámak fiatalosak.

Vidd oprvoshoz, hátha meg lehet menteni a másik fogát. Fogkövet mikor szedetted le utoljára? mert az is lehet gond

2012. ápr. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat. A macskám egyszer voltuk leszedettni a fogkövet. Akkor az nem lehetséges hogy nagyon öreg és ezért van? Utolsó! Neked milyen fajta macskád van?:) Nagyon örülnék, ha addig élne az én macskám.:D
2012. ápr. 29. 09:51
 4/10 anonim ***** válasza:
sima házimacskák. oltottak,ivartalanítottak
2012. ápr. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A mi macskánknak van esze. Mikor meglátja, hogy jönne az állatorvos, egyből elbújik, vagy elszökik, soha nem tudjuk beoltatni. Megfogni, sajnos nem lehet, akkor mikor fél, mert nagyon karmolászik.
2012. ápr. 29. 09:56
 6/10 A kérdező kommentje:
Amúgy nekem amerikai rövidszőrű macskám van. Az is elél olyan sokáig?
2012. ápr. 29. 09:57
 7/10 anonim ***** válasza:

Drágám, azt úgy hívják, szemfog.

Nem lesz baja, csak nem fog olyan jól rágni.

2012. máj. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:) most megnyugodtam.:D
2012. máj. 1. 19:46
 9/10 blackcats ***** válasza:

Tehát a szemfogát elvesztette, se baj maradt még ott elég amivel tud rágni. Az egerészést ne bánd, mert az túl veszélyes (pl.mérgezett)! Konzerv, száraz, házi főtt meglátod, hogy melyiket eszi szívesebben és azt add neki :-)

Amúgy még nem idős csak már kezd érett korba lépni!

2012. máj. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:D
2012. máj. 2. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!