Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért csinálja ezt a cicám?

Miért csinálja ezt a cicám?

Figyelt kérdés
tegnapelőtt kaptam egy 10 hónapos cicát. bevittem a szobámba, minden okés volt..odajött, hogy simizzem meg minden. 15percre kb. egyedül hagytam a szobába és mikor mentem vissza nekitámadt a lábamnak..mikorközelebb mentem vagy valami harapott meg karmolt :/ beleraktam a kis ketrecébe, de ha közelebb megyek hozzá, akkor támad..:/ mit kezdjek vele..? (szobacica)
2012. ápr. 29. 09:57
 1/8 anonim ***** válasza:

meg nem szokott meg elegge

csak tegnapelott kaptad,meg nem ismer,nem bizik benned elegge

2012. ápr. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1: "beleraktam a kis ketrecébe"?????? macska nem madár vagy tengerimalac, hogy ketrecbe tartsad!!!!!

2: valószínűleg játszott mikor neked támadt, valószínűleg még nem tudja kontrollálni milyen erővel játszhat ezért ha túl nagyot harap vagy karmol kicsit förmedjél rá. Előbb-utóbb megtanulja!

2012. ápr. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Először is engedd ki! És legyél türelmes. Idővel megtanulja, mi az, ami nem fáj neked.
2012. ápr. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
kiengedtem, bebújik mindenhova és nem akar előjönni. ha közelebb megyek hozzá támad
2012. ápr. 29. 10:08
 5/8 anonim ***** válasza:

nem bizik benned!

hagyd beken,szokja meg a helyet,majd utana teged

2012. ápr. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akár két hét is kellhet, mire megszokja az új helyet. Egyelőre ne közelíts hozzá, hagyd békén. Csak tegyél ki neki kaját meg vizet. Várd meg, amíg magától közelít hozzád.
2012. ápr. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Vicuska87 ***** válasza:

Nos először is, a 10 hónapos cica az már majdnem egy éves, szinte felnőtt macska.

SOHA NE ZÁRD BE A HORDOZÓJÁBA/KETRECBE!

Engedd kis szépen, és csak figyelj, ő is ezt fogja tenni!

1-2 nap elindul felfedezésre!

ha 3-4-5 napig nem eszik az is belefér, hiszen új a hely neki!

De kaja, és víz mindig legyen előtte!

Igen még támad, hiszen azt sem tudja hol van, és azt hiszi hogy bántani akarod!

LÉGY TÜRELMES!

2012. ápr. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vigyázat, 3 nap éhezés esetén mesterséges táplálásra lehet szükség.
2012. ápr. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!