Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy fogja fogadni a cicám...

Hogy fogja fogadni a cicám hogy 1 hétre elmegyünk nyaralni, és tesóméknál lesz akit eddig kb 5 ször látott? Nekem meg egy éve van meg. Mit tud csinálni ott, főleg hogy 12 órát lesz kb ott egyedülitt meg napi 3 at van kb.

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit biztos meg fogja viselni az idegen környezet, de nem hiszem, hogy komolyabb probléma lenne. Csak vigyázzanak a tesódék, hogy véletlenül se tudjon megszökni. Ha nagyon "egy emberes" a cica, akkor vigyél neki valamit, amin rajta van az illatod. Mikor nekem kellett elutaznom, a macska anyukámmal maradt (akkor még én is ott laktam) a cicám szinte ki se szállt az ágyamból, és ha lépéseket halott, akkor az ajtóhoz rohant, és nyávogott :) Kicsit depressziós volt, mikor nem voltam otthon, de hazatérés után pár órával megbocsájtott...
2009. jún. 23. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit megviseli. Pár napig nem jön elő az ágy vagy szekrény alól(ilyenkor békén kell hagyni. Kell neki ott alvóhelyet csinálni, vizet, kaját betenni), utána majd szép lassan ismerkedik. Mire megszokja az újat, már mehet is vissza a régibe.:-(
2009. jún. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Nem lesz semmi gond! Természetesen kell majd idő, hogy megszokja a helyet, de egy hét nem a világ... Feltalálja magát, gyorsabban, mint hinnéd! Tapasztalatból mondom, én is "lepasszolom" a cicust nyaraláskor. Persze jó helyre...! Nyugi:)
2009. jún. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!