Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért van az, hogy a legtöbb...

Miért van az, hogy a legtöbb férfi utálja a macskákat, márcsak alapból is?

Figyelt kérdés
Érdekes,hogy a párommal már régóta tartunk macskákat,és egyikőnknek sincs velük semmi baja.
2012. ápr. 30. 10:47
 1/9 anonim ***** válasza:
47%

Én imádom a macskákat! :)


24F

2012. ápr. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Megszokás kérdése. Én ismerek több férfit is, aki kedveli őket, sőt férfi tenyésztőket is. Biztosan ismered azt az általános vélekedést, hogy nők-macskások, férfiak-kutyások. Ebbe a két halmazba sem sorolható be mindenki.

A pasik ravasznak, túlzottan önállónak tartják a macskát, és ami számukra a legfontosabb, nem rajong értük minden ok nélkül. :D

A pároddal szerencséd van. :) Enyém is elviseli azért a cicákat az allergiás reakciói ellenére, amelyek az utóbbi egy évben enyhültek is (viszketés, tüsszentés).

2012. ápr. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én párom is imádta a cicáinkat.
2012. ápr. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem lehet ilyen egyértelműen kijelenteni. Sok férfit ismerek, aki nagyon is szereti a macskákat, ellenben velem, aki számára unszimpatikusak, én kutya fanatikus vagyok, tehát nem állja meg a helyét a nők macskásak, a férfiak kutyásak elv :)
2012. ápr. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Szerintem ez változó!

Van egy nagy darab kopasz kigyúrt haverom (35 éves), aki utálja a kutyákat és otthon van egy dagadt perzsa macskája, és imádja simogatja, gügyög neki, babusgatja. XD


Én például se a kutyákat, se a macskákat nem szeretem. Nekem akváriumom van díszhalakkal. Nővérem sem szereti a kutyákat, a macskákat pedig kifejezetten utálja, ő díszmadarakat tart. Van 6 hullámos papagája, 2 ara papagája, 4 kanárija és 2 díszpintye. (A sok csipogás már a sírba visz engem.)


24/F

2012. ápr. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet menni látogatni hozzátok? :))) Imádjuk a papagájokat is! :)
2012. ápr. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Én nem szeretem sem a kutyákat, sem a macskákat, sem a hörcsögöt, sem a tengerimalacot, sem a díszhalakat, sem a díszmadarakat, sem teknősöket, sem a gyíkokat se semmi ilyet.


Én a méheket szeretem. Van is 10 családom.


20/F

2012. ápr. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A bátyám(35 éves) nagyon szereti a macskákat,van 2 lakásban tartott sziámija,de van olyan ismerősünk aki gyűlöli a macskákat,nem tudni miért.

16/L

2012. ápr. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nem merik bevallani még maguknak sem, hogy milyen szeretnivalóak, mert a cica olyan "férfiataln". :) Ami szerintem tök hülyeség, mint a legtöbb sztereotipia.
2012. ápr. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!