Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS, mi baja lehet a kiscicámak?

SOS, mi baja lehet a kiscicámak?

Figyelt kérdés

Ma szinte alig evett, bágyadt, délelőtt meg kellett mosdatom alulról mert nagyon büdös volt (szerintem ment a hasa, de az alomba semmi nem volt), szinte egész nap alszik, majdhogynem ott ahol éppen leteszem. Nagyon aggódok érte.

Tegnapelőtt evett nyers darált pulykahúst, talán azt nem kellett volna?


2012. ápr. 30. 16:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ha jó volt a hús,akkor semmi baja attól nem lehet és főleg nem ha tegnap előtt ette. Inni iszik? ha nem iszik akkor menjetek dokihoz!
2012. ápr. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem, inni sem iszik. Este 7-re megyünk az orvoshoz, akkor tud fogadni, de addig szétaggódom magam! Nem tudom elképzelni mi baja lehet!
2012. ápr. 30. 16:21
 3/13 anonim válasza:
49%
nyers husit sose adjatok a cicának, mert nekik enm szabad ilyesmit enni.gyógyulást!
2012. ápr. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nem lehet,hogy parvo-s a kiscica?Remélem az inekciót beadattad neki???
2012. ápr. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A nyers hús miatt nem lehet ilyen probléma, pláne ha jó volt a hús. Inkább Kullancsra tippelnék, annak a csípése okoz bágyadtságot, étvágytalanságot.Az én cicám tavaly megevett valami bogarat attól lett egy fertőzés a gyomrában amitől 20 szor hányt tehát ilyesmi is lehet! Vidd állatorvoshoz, ő megoldja a problémát.
2012. ápr. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Az állatorvos csak akkor oltja be, ha 1 hete itt van, mert az idő alatt kiderül lappang-e benne valami, és ha igen, akkor az oltással többet árt mint használ-szerinte.

Ez a pici tegnap volt 1 hete hogy nálunk lakik..

2012. ápr. 30. 16:26
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem lehet kullancs, benti cica!
2012. ápr. 30. 16:26
 8/13 anonim ***** válasza:
Az a helyzet hogy nem mindegyik állatorvos megfelelő (ismerek olyat aki fogyóeszközként tekint a cicákra) szerintem több dokit is kérdezz meg , mi a véleménye, d a kezeléseket jobb előbb elkezdeni mert utólag már lehet hogy nem tudják teljesen gyógyítani.
2012. ápr. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kezdődő gyomor és bélgyulladást állapított meg az orvos, kapott b12 szurit és antibiotikumot is. Holnap vissza kell vinnem. De most olvasgatom a tüneteit ennek a betegségnek és a hányást említik elsőként, viszont ő nem hányt. Szóval nem tudom..a szája viszont iszonyat büdös!
2012. ápr. 30. 21:13
 10/13 A kérdező kommentje:
Most evett az előbb, meg beletuszkoltam 6 ml csecsemőtápszert. Remélem meg fog gyógyulni!
2012. ápr. 30. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!