Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol tudnék fajtiszta macskát...

Hol tudnék fajtiszta macskát venni neten?

Figyelt kérdés
Vannak bizonyos elképzeléseim fajtát illetően, de nem hogy fajta tiszta, egyáltalán macska hirdetéseket se igazán találok...van Magyarországon erre valami biztos hely ahol lehet, vagy tényleg ennyire ritka lenne a macska tenyésztői kör az országban? én úgy gondoltam hogy ilyen Vatera meg Express jellegű hirdetések közt lesz sok, de ha nem akkor hol tudnék, hol lenne érdemes körülnéznem?
2012. ápr. 30. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:

www.kiscica.hu

Nagyon jó, nem tenyésztői kör, de jó. Én mindig onnan veszek cicát.

www.cicaportal.info

Ezt nem ismerem, de jókat hallok róla.

www.macska.hu

Ezt szintén nem ismerem, de állítólag jó.

2012. ápr. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
"fajtiszta macskát" bárhol, fajTAtisztát tenyésztőtől. Vegyél "A Macska" c. újságot, abban mindig van hirdetés. [link]
2012. ápr. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

vagy pl. rákeresel, hogy sziámi kennel stb. De jól nézd meg milyen oldal, legyenek feltöltve a törzskönyvei az állatoknak stb.


Láttam már olyat, hogy valaki kitalált magának egy kennel nevet, és hirdette, hogy milyen fajtatiszta macskákat gyárt, közben meg eleve két különböző fajta volt az egyetlen szülőpár..

2012. ápr. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tenyésztőkre keress rá a gugliban, fajta alapján. Pl "maine coon tenyészet".
2012. ápr. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Fajtisztát sok helyen találsz hisz a faj az a macska :)A fajtatiszta az egy változat a fajtán belül.


Ha fajtatisztát akarsz akkor tenyésztőket keress.De ahogy nekem lejön még nem is gondolkodtál a fajtákon.Gondold végig,hogy neked mi lenne a legjobb társ(mozgékony,beszédes,hosszúszőrű vagy rövid)Ezek nélkül nehéz dolgod van :)


Sokan írták a különböző hirdetési oldalakat,ott kevés tenyésztő hirdet inkább a szaporítók találhatóak az ilyen oldalakon.

2012. máj. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Másrészt neten nem tudsz venni :))Ez nem úgy megy,hogy kosárba rakom azt a futár hozza :))
2012. máj. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!