Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy bírják a macskák a meleget?

Vicuska87 kérdése:

Hogy bírják a macskák a meleget?

Figyelt kérdés

Benti exó perzsa, a lakásban 21-22'C van.

Mikor kell a klíma?

Mi az amit már nem bír?



#macska meleg
2012. máj. 1. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbálj keresgélni a neten.De egy állatorvos biztosan tudja.
2012. máj. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bírják azok. Nekem is volt perzsa, csak kertben lakott. Ilyen melegben elbújt valamilyen zegzugos, árnyékos helyre. Sajnos meghalt a télen, de három nyarat bírt ki. A mostani macskám például karalábélevél alá, rózsabokorba szokott bevackolni. Reggel, este jelentkezik a kajájáért
2012. máj. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
35 fok felett abszurd égnek álló manccsal fog aludni. Megnyírhatnátok a szőrét, ha elviszitek kozmetikába.
2012. máj. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Utolsónak, mint írtam benti macska, így a lakásban logikus hogy sosem lesz 35'C.

2.-nak, elég érdekes, ha a perzsát kint tartottad, biztos használt a szőrzetének.

Valami értelmes válasz?

Az elsőnek köszi.

2012. máj. 1. 19:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Szívesen!
2012. máj. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elég jól bírják a meleget a macskák.Nálunk 24 fok van a lakásban,és a benti macskánk szinte egész nap a hideg konyhakövön fekszik.
2012. máj. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én azt csináltam tavaly nyáron a nagy kánikulában, hogy a szokott fekvőhelyére raktam egy nedves törölközőt. Ha nem azon feküdt, akkor egy vékony nedves ronggyal letakartam. És gyakran áttörölgettem nedves kézzel. Kaphat hőgutát ugyanúgy, mint az ember.
2012. máj. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 blackcats ***** válasza:
21-22C' simán bírja. Nekem az állat orvos javasolta, hogy egy flakon vizet tegyek be a mélyhűtőbe lefagyasztani, majd amikor kivettem tekerjem be egy törülközőbe és ha a cicusnak nagyon melege van hozzá fog bújni és így hűti magát(és ez be vált, mivel tegnap és ma rekord meleg van a naptári napokat tekintve) próbáld ki te is :-) (panel lakó)
2012. máj. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!