Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez mit jelent ha a tenyesztő...

Ez mit jelent ha a tenyesztő igy adja cicakat? Két kombinált oltással és szerződéssel

Figyelt kérdés
a szerződésben mi van belefoglalva? mikor kell nekem legközelebb oltatni a ciácát? ebbe már a féreghajtás is benne van?
2012. máj. 2. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Az azt jelenti,hogy nem szaporítónál érdeklődsz :)


A két kombi alap,neked már nem kell semmit beadatni neki csak 1 év múlva az éves ismétlőt.Ha akarod akkor veszettség ellen is beoltathatod vagy gomba ellen ha szükségét látod.(természetesen a féreghajtás i megtörténik és ezt félévente ismételni kell)


A szerződésbe kikötik az ivartalanítást(ha kedvencnek vezsed)Milyen tartási körülményeket kell biztosítanod stb stb...Ha kéred akkor elküldi neked a szrződést,hogy át tudd tanulmányozni.

2012. máj. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Vicuska87 ***** válasza:

Elméletileg, a 2 kombinált oltás, az ok. Kérdezd meg, hogy törzskönyvet, és chipet ad e. És kérd el tőle a vér tesztek eredményeit, FIP, FELV, stb-re.


Legközelebb 1év múlva kell oltásra vinni.

A féreghajtő tablettát 3 havonta kell ismételni mindig.

A szerződésbe benne van, hogyha hobbi célra veszed, akkor köteles vagy ivartalaníttatni. A tartásáról is szó van benne, és a vétel árról is.

A szerződés jó dolog, mert így védve vagy te is, és ő is.

2012. máj. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, hasznosak voltak!

törzskönyvet ad, csak úgy veszek cicát ennyi pénzért, erre már rákérdeztem! :)

a chipen én is gondolkodtam, azzal nem tudom, hogy mi a helyzet, de majd ezt is megbeszélem vele!


Van még valami fontos dolog amit tudnom kell mielőtt kifizetem a kiscicát?

2012. máj. 2. 21:06
 4/4 anonim ***** válasza:
1es vagyok.ha van a fajtának örökletes betegsége akkor a szülők tesztjét kérd el,ha negatívak akkor nincs gond :)
2012. máj. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!