Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Félteni kell a kiscicákat a...

Félteni kell a kiscicákat a fiú macskáktól?

Figyelt kérdés
Nem biztos hogy a háznál élő apa a kiscicák apja és lehetséges hogy elhordja őket vagy megöli?
2009. jún. 23. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem ne aggódj! A barátnőmék macskájának nemrég születtek kiscicái, de nem a háznál élő hímtől, hanem a szomszédétól. Az "otthoni" hím nem bántja a kicsiket, őszintén szólva oda se megy hozzájuk - ha meg rájuk ijesztene, az anyamacsek jól elzavarná, mert védi a piciket. Nem lesz gáz! :)
2009. jún. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amikor hazahoztam a kiscicáinkat(találtak), akkor már volt egy 2.5 éves kandúr cicánk. Ivartalanított. Amikor meglátta a kicsiket,azonnal odament, és elkezte mosdatni őket, vigyázott rájuk. Ha egy idegen macska megtamádta őket, habozás nélkül rárontott arra, aki bántotta a "kölykét! soha nem bántotta a kicsiket, pedig két évesen lett ivartalanítva. Szóval szerintem se aggódj, de figyeld meg,hogyan reagál a kölykökre a hím.
2009. jún. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért csak óvatosan, főleg ha nem biztos hogy ő az apa!
2009. jún. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
vigyázunk rájuk, köszi a válaszokat :)
2009. jún. 23. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!