Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kinek születtek most a napokba...

Kinek születtek most a napokban kiscicái?

Figyelt kérdés
Az én Bíborkám május 1-én ellett! 5 kis édes csöppség jött a világra! :)
2012. máj. 4. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
És kép van róluk? :) Milyen fajtájúak?
2012. máj. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A nagycicának.
2012. máj. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálunk ma születtek, illetve még fele bent van, fele kint! :)
2012. máj. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én felelős állattartó vagyok, tehát nem születnek kiscicák.
2012. máj. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
1-es. Sajnos nincs kép róluk,vagyis megpróbálok feltenni majd képet is... Sima egyszerű házi cicák! De édesek! Sajnos tegnap egy elpusztult,mert a köldöke nagyon csúnyán elfertőződött,már nem lehetett megmenteni,mert ebben a korban a beteg cicák sajnos szinte menthetetlenek! :( Pont tegnap voltak 1 hetesek! :(
2012. máj. 9. 08:17
 6/10 A kérdező kommentje:
3-as. Hány cica lett végülis nálatok?
2012. máj. 9. 08:18
 7/10 A kérdező kommentje:
4-es. Kedves felelős állat tartó! Szerinted neked honnan van cicád? Az égből pottyant? Persze,hogy nem! Valami olyan embertől van,aki nem felelős állattartó,mert hagyta elleni a cicáját,és még adott is neked! Ez szörnyű dolog,nem is tudom hogy történhetett meg! :D Amúgy 6 cicára van jelentkező,tehát nem lesznek agyon csapva,nem poénból elletem a cicámat! :P Bár csak 4 van,de 3-at el tudok ajándékozni,és várom a másik lány cicám vemhességét! És hogy megnyugodj,csak egy vemhessége lesz mindkettőnek,mert azt érdemes megvárni,sokkal nyugodtabb,és kiegyensúlyozottabbak lesznek a cicák! Tudom,volt már lány cicám! Aztán anti baby-vel élnek továűbb teljes életet... :)
2012. máj. 9. 08:21
 8/10 A kérdező kommentje:

[link]


Itt meg tudjátok nézni?

2012. máj. 9. 10:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Összesen 7, két anyacicától. :)
2012. máj. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Egyszerre ellett a két cica?
2012. máj. 10. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!