Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kismacskákat 6 hetes korukba...

A kismacskákat 6 hetes korukba már el lehet választani anyjuktól?

Figyelt kérdés
2012. máj. 5. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Cicákat 12 hetes kor után választanak el.
2012. máj. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem akkor válaszd el őket, amikor már tudnak szilárd táplálékot enni!
2012. máj. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

9-10 hetesen, de valóban a 12 hét a legideálisabb!

6 hetesen még bőven az anyjuk mellett a helyük.

2012. máj. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
8 hetesen lehet a legkorábban, 10 az ideális. A 6 hetes még nagyon picike. Bár az én cicáim is 6 hetesen lettek elválasztva. Az egyiket ennyi idősen találták egyedül, a másiktól meg már nagyon szabadulni akartak.... Végülis nem lett semmi bajuk, tök normális cicusok.
2012. máj. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
8 hetes kort javasolnak legkorábban. Persze minden gazdijelölt minél hamarabb akarja a kiscicát... Tavaly három született, egy került gazdihoz, a másik kettőt megtartottuk. Sajnáltam az elkerültet, mert ő 8 hetesen el lett választva (a hozzátáplálást már négy hetes korukban elkezdtük, nagyon apránként), de a többieket még egy hónapig szopizhattak.
2012. máj. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én előző macskámat 5 hetesen hoztuk és megbántuk mert nagyon gyenge macsek volt egész életében végül 1,5 évesen elpusztult :SSS:(

A mostani cicámat 4 hetesen találtuk az utcán,de ő már mindent túlélt(mérgezés,egyszer fönnakadt egy kerítésen)

Minimum 8 hetesig várj

2012. máj. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!:)
2012. máj. 7. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!